Газета по-надвірнянськи
 

Звернення взяті до відома

8 липня 2016, 13:41 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 503 переглядів

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології обговорила більше 30 питань. Засідання відбулося під координацією голови районної ради Івана Гурмака та радника виконавчого апарату райради Василя Дмитрука за участі голови комісії Сергія Штогрина та депутатів Миколи Гусака, Марії Яворської і Дмитра Гуменяка.

Першочергово депутати висловилися позитивно за передачу матеріальних цінностей та приміщень в оренду. Також взяли до уваги звернення своїх колег-депутатів щодо виділення коштів: Михайла Дячука на ремонт приміщень будинку культури та реконструкції школи у Чорному Потоці, Тетяни Пришляк – реконструкції Стримбівського будинку культури, Степана Ломпаса – забезпечення водопостачання Битківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Марії Яворської й Ігоря Голінея – щодо ремонту Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. і народного депутата України Юрія Дерев`янка – ремонту Верхньомайданського будинку культури. Районні обранці вирішили детальніше вивчити звернення Західно-Української геофізичної розвідувальної експедиції щодо розвідки нафтогазоносних пластів у с. Гаврилівка, ПСП «Колос» із Волосова – щодо розірвання угоди про оренду землі та відділу освіти РДА – про створення освітніх округів у Надвірнянщині.

Депутати скрупульозно вивчили звернення двох теплопостачальних підприємств – «Теплопостач-К» та «Іфкомсервіс Надвірна». Останнє, до речі, після банкрутства «Альтернатива-Інвест» готове встановити котли на тверде паливо й опалювати об’єкти соціальної сфери у мікрорайоні на вулиці Руднєва. Якщо таки не вдасться вишукати з ним порозуміння, то за словами директора КП «Теплокомуненерго» Віктора Ягиша вони зможуть подати тепло до ЗОШ № 3 у Надвірній та поруч розташованого ДНЗ. Ще одним важливим питанням порядку денного цієї комісії став лист від фірми «Добробут Прикарпаття», яка просить посприяти у ремонті центральної вулиці села Перерісль, натомість, депутати вимагають чітких відповідей – яка сума аграріями сплачена до місцевого бюджету і те, які шляхи ними вже полагоджено.

Серед іншого депутати взяли до відома звернення Надвірнянського відділу поліції щодо встановлення систем відеоспостереження, Зарічанської – коштів на ремонт будинку культури, Молодківської, Зеленської  та Саджавської сільських рад– щодо ремонту доріг, колективу ДНЗ «Квітка Карпат» – встановлення бруківки, відділу освіти – про часткову оренду приміщень шкільних котелень у Гвозді, Тисменичанах, Пньові та Пасічній, висловилися за надання згоди на виділення учасникам АТО колишнього приміщення ЦНАПу у Надвірній і продовження на десять років терміну оренди приміщення для благодійного фонду «Карітас», завдяки міжнародній допомозі планують облаштувати тут соціальну їдальню.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!