Газета по-надвірнянськи
 

Готуйся до осіннього призову-2016

26 серпня 2016, 13:33 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 621 переглядів

Відповідно до законодавства України Надвірнянська райдержадміністрація та виконком Яремчанської міської ради прийняли спільне розпорядження про проведення призову громадян на строкову службу восени 2016 р.

У ньому, зокрема, передбачено провести черговий призов у Надвірнянському районі, населених пунктах Яремчанської міської ради на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2016 р. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров`я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Створено районну призовну комісію, яку очолюють керівник апарату Надвірнянської РДА Микола Кравчук і перший заступник Яремчанського міського голови Тарас Клим`юк; заступник співголів – військовий комісар Надвірнянського райвійськкомісаріату Олександр Матьошко.

Персональну відповідальність за якість стаціонарного обстеження та лікування покласти на завідувачів відділень Надвірнянської ЦРЛ, за винесеня експертного рішення – на лікарів-членів медичної комісії.

Для організованого проведення призовної комісії, забезпечення дисципліни та перепускного комісаріату начальників відділв освіти Надвірнянської РДА (С. Северилов) та Яремчанської міської ради (І. Онутчак) зобов`язано щоденно відряджати викладачів предмету «Захист Вітчизни» у розпорядження військового комісара для чергування на призовній дільниці за окремо визначеним графіком.

Міським, селищним, сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів Надвірнянського району та Яремчанської міської ради необхідно забезпечити своєчасну й організовану явку громадян, які підлягають призову на строкову військову службу у районний військовий комісаріат для проходження районної призовної комісії та відправки у війська у дні та години, вказані в особистих повістках, видачу їм, за вимогою райвійськкомату характеристик, довідок та інших документів.

Начальникові відділу культури Надвірнянської РДА (О. Зварчук) та начальнику відділу культури Яремчанського міськвиконкому (О. Кухарук) організувати й провести 5 жовтня 2016 р. концерт з нагоди урочистих проводів призовників на строкову військову службу.

Надвірнянському міському голові З. Андрійовичу – зобов`язати керівництво КП «Надвірнянський житловик» провести оповіщення призовників, які підлягають призову, із врученням їм персональних повісток у відповідності до п. 9 ст. 38 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу».

Здійснювати розшук, затримання і доставку призовників, які ухиляються від проходження районної призовної комісії, доставляти їх на призовну районну дільицю у відповідності до ст. 68 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352.

Для забезпечення належного порядку серед призовників і проводжаючих під час відправок їх на обласний збірний пункт виділити для чергування на районній призовній дільниці наряд поліції у складі трьох чоловік із 6-ї до 8-ї год. від Надвірнянського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови РДА Івана Тодорука та першого заступника Яремчанського міського голови Тараса Клим`юка.

Розпорядженням затверджено графіки явки призовників для медичного огляду і для проходження призовної комісії восени 2016 р.

Інф. РДА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!