Газета по-надвірнянськи
 

У Франковому парку ще один спортмайданчик

26 серпня 2016, 13:11 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 499 переглядів

Прогресивних, європейських рис поступово продовжує набирати міський парк ім. Івана Франка. Це – позитивний приклад ефективного господарювання Надвірнянського міського голови та його команди. Минулої п`ятниці, на свято Спаса, за участі молоді та підприємців міста тут урочисто відкрили багатофункціональний спортивний майданчик, а також відбулися змагання Відкритого кубка м. Надвірна з вуличного баскетболу (стрітболу). Події приурочили 25-ій річниці Незалежності України. Спортивний майданчик освятили декани Надвірнянські УГКЦ о. Андрій Бакота та УПЦ Київського патріархату митрофорний протоієрой о. Олег Траско.

Вагому значимість факту спорудження об`єкту спорт­інфраструктури надав начальник управління молоді і спорту ОДА Орест Оклієвич. – Раніше переважно відкривали футбольні майданчики, а нині – баскетбольний, де можна грати й у великий теніс, і у гандбол, – зауважив представник обласної виконавчої влади, наголосивши про функціонування на Прикарпатті трьох таких сучасних споруд. Надвірнянський спортмайданчик – у цьому ж переліку.

IMG_0892

Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз назвав символічним відкриття майданчика у дні літньої олімпіади. За словами голови районної ради Івана Гурмака, відкриття спортивних об`єктів сприяє утвердженню здорового способу життя, зокрема, в молодіжному середовищі. А коли здорова, сильна нація – сильна і держава.

Не приховував святкового настрою депутат обласної ради, директор ДП «Надвірнянський лісгосп» Руслан Осташук, який найактивніше сприяє розвитку району і міста завдяки своїй професійній і громадській діяльності, зокрема, постійно підтримуючи міську раду. Він висловив вдячність міському голові Зіновію Андрійовичу та апарату міської ради за наполегливість і послідовність у покращенні міської інфраструктури.

Виступ Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича став підсумковим щодо цієї події. Він нагадав, що відкриття універсального майданчика стало можливим завдяки реалізації міською радою проекту п`ятого обласного конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування «Від дитячого майданчика – до спортивного містечка». – Завдяки зусиллям міської ради, комунальних служб, обласної, районної держадміністрацій і рад міський парк перетворився у спортивний центр під відкритим небом, – підкреслив Зіновій Андрійович, окремо дякуючи за сприяння у спорудженні цього спортивного об`єкту підприємцям Василеві Ковальчишину та Василеві Туріву, а також іншим активістам, котрі долучилися до втілення ідеї з облаштування майданчика. Загалом, згадуючи кількарічної давності обхід із депутатами занедбаної території паркової зони, міський голова акцентував увагу на важливості реалізованих у місті обласних і міжнародних проектів. У їх когорті – оновлення погруддя Каменяреві, і спорудження скейтпарку (2013 р.), і придбання вуличних тренажерів (2014 р.). Словом, робота триває, Надвірна стрімко оновлюється.

IMG_0898

Останній штрих урочистої церемонії відкриття – перші кидки м`яча представників влади у баскетбольний кошик. Звісно, вони виявилися …пробними. Справжню красиву гру опісля продемонстрували 14 баскетбольних команд із Надвірної, Богородчан, Івано-Франківська та Яремче.

Свято здоров`я, спорту і молодості тривало довго і принесло, крім морального задоволення, реальні здобутки і призи.

Леся ДУТЧАК (текст), Назарій ГРИДЖУК (світлини) «Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!