Газета по-надвірнянськи
 

Україну єднає синьо-жовтий стяг

26 серпня 2016, 13:15 | Рубрика: Влада, Громадськість, Духовність Версія для друку Версія для друку 466 переглядів

У вівторок 23 серпня Україна тонула у цвітінні національних прапорів, площі великих міст, містечок, сіл, селищ синьо-жовтими барвами сповнювали гордістю серця кожного українця. У Надвірній громадські активісти, представники влади, іноземних делегацій, підприємств та установ краю поєдналися під Прапором України, площа якого 72 квадратних метри і котрий пошили громадські активісти декілька років тому. Святочна колона пройшла до центру міста, на чолі якої – маленькі українці і пластуни, котрим творити майбуття України.

Окрім синьо-жовтих стягів цьогоріч активісти політичної партії «Воля» пошили червоно-чорне знамено боротьби нашого народу розміром 3 на 12 метрів. Депутат районної ради від цієї політсили Тетяна Пришляк відзначила, що український народ завжди змагається за свою волю і свободу і тепер триває війна з російським агресором. На Майдані Шевченка  Державний Прапор України підняли голови районної ради Іван Гурмак, міста Зіновій Андрійович та заступник голови РДА Богдан Зеленчук і син учасника АТО Андрія Лисканюка Денис.

IMG_0967

У вітанні Іван Гурмак зазначив, що наш народ багатий на символи – це і кетяги калини, синьо-жовтий стяг та прапор боротьби нашого народу – червоно-чорний. – Вони уособ­люють велику незламність і нескореність і демонструють її волю до перемоги. Тільки під національними прапорами ми зможемо перемогти у війні з Росією і над нашою землею запанує мир та спокій. Будьмо гордими, коли здіймається увись прапор України, – мовив очільник райради. Зіновій Андрійович розповів, що під стягом йшли у бій Січові Стрільці та вояки УПА. – Справжнім оберегом для сучасного покоління Героїв – Революції Гідності та зони АТО – є саме синьо-жовті знамена, які додають сили і наснаги в бою. Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович закликав щоденною працею та вчинками наближати той час, коли Прапор України гордо замайорить над тимчасово окупованою територією Донбасу.

Іван Гурмак, Зіновій Андрійович та заступник голови РДА Богдан Зеленчук вручили грамоти та подяки представникам громадських організацій та політичних партій. Почесних грамот голови ОДА удостоєні: начальник відділу призначення соціальних допомог, пільг, компенсацій управління соціального захисту РДА Марія Юрчило, заступник начальника управління фінансів РДА Леся Свідрак та реєстратор Центру надання адміністративних послуг при РДА Мар`яна Мацько. Групі громадських активістів ради старійшин м. Надвірної вручені грамоти райдержадміністрації, районної і міської рад.

IMG_1020

Голова районного об’єднання «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Богдан Березицький наголосив, що коли українську націю єднав у єдиний моноліт синьо-жовтий стяг, то вони здобували перемогу за перемогою. – Прапор став близьким і рідним для багатьох людей, він гордо розвівався під час велелюдного віча на руїнах Пнівського замку, Ланцюгу єднання та злуки, опитування у Галичині щодо Незалежності України та під час виборів у 1990 році, коли Народний Рух України зумів здобути вагому перемогу на виборах у Верховну Раду УРСР на Галичині і Волині.

Єдиним і сильним посилом цього знаменного дня в українській державі стало утвердження віри у незнищеність України та прослави і зростання її в економічному та соціальному плані. Нехай ж наш синьо-жовтий стяг єднає таку особливу вишиванкову Україну.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!