Газета по-надвірнянськи
 

Новий порядок розгляду документації із землеустрою

23 вересня 2016, 12:48 | Рубрика: До відома краян, Закон Версія для друку Версія для друку 232 переглядів

Прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру», затверджує Тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту.

Визначено, що розробник здаватиме на погодження документацію до одного територіального органу Держгеокадастру, а погоджуватиме його зовсім інший територіальний орган, який вибере автоматично програма електронного документообігу Держгеокадастру. Це дозволить уникнути особистого контакту між розробником проекту землеустрою та органом, який його погоджує та закриває можливості отримання неправомірної вигоди посадовцями при затвердженні землевпорядної документації.

Розробник засвідчує проект землеустрою в електронному вигляді за допомогою надійного засобу електронного цифрового підпису, який підтверджує його відповідність оригіналу проекту землеустрою у паперовому вигляді. Визначені вимоги стосовно виготовлення проекту землеустрою в електронному вигляді, а саме: формат зображення, роздільна здатність, глибина кольору, формат і розмір готового файлу. Якість проекту землеустрою в електронному вигляді повинна забезпечувати розбірливе читання його змісту. Буде впроваджений функціонал для перевірки стадії погодження проекту землеустрою за допомогою офіційної веб-сторінки Держгеокадастру за реєстраційними атрибутами, зазначеними на копії опису. Зазначений проект буде запущений 1 жовтня поточного року.

Відділ Держгеокадастру

у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!