Газета по-надвірнянськи
 

«Родослав»: фестивалили «Горянка» і «Горяночка»

30 вересня 2016, 14:15 | Рубрика: Фестивальне Версія для друку Версія для друку 192 переглядів

Минулих вихідних Івано-Франківськ зібрав багаточисельних гостей зі всіх областей України на п`ятий міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів «Родослав».

Урочисто відкрили це святкове дійство на площі Ринок. Голова облдержадміністрації Олег Гончарук висловив сподівання, що фестиваль ще раз продемонструє наші прагнення жити усім разом у мирній Україні з європейськими поглядами. Відрадно, що на фестиваль завітали делегації із Польщі та Литви. Спочатку учасники фестивальної ходи поклали квіти до пам`ятника Іванові Франку, оглянули спеціально організований ярмарок і прибули на площу Ринок.

В урочистому відкритті «Родославу» взяли участь славнозвісні колективи Надвірнянського районного будинку культури «Горянка» і «Горяночка» (кер. Роман Гаврилів) та порадували всіх присутніх запальними танцювальними композиціями.

У рамках цього фестивалю у Надвірнянському РБК із концертною програмою виступив народний аматорський вокальний ансамбль «Хорол» із Сумщини. Тут панувала феєрія українського народного духу – зустріч із козацькою Україною, щирою, відкритою і надзвичайно відданою своїй землі. Тому ця зустріч – пам`ятна для надвірнянців.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!