Газета по-надвірнянськи
 

Вчилися приборкувати «червоного півня»

9 вересня 2016, 11:01 | Рубрика: Стихія, Трафунки Версія для друку Версія для друку 17,316 переглядів

На початку цього тижня працівники ринків м. Надвірна навчалися координувати свої дії спільно з рятувальниками на випадок пожежі.

Планові відпрацювання заходів з протипожежної безпеки покликані вдосконалити навики щодо дій персоналу ринку, а також закріпити тренування особового складу пожежно-рятувальної служби, уточнив начальник райвідділу УДСНС у Надвірнянському районі Андрій Мочерняк.

Допомога наспіла вчасно…

Коли на «101» пролунала просьба відчинити вхідні двері в оселі, де зачинилася однорічна дитина, рятувальники відразу виїхали в один із мікрорайонів Надвірної.

Прямуючи до місця виклику, фахівцям районної Служби порятунку довелося по дорозі допомогти в іншому випадку. У каналізаційному колодязі раптом стало погано працівникові КП «Надвірнаводоканал», який проводив там планові роботи. Самостійно вибратися з колодязя він не зміг. Тому рятувальники у військових протигазах за допомогою спеціального обладнання витягнули «водоканалівця» на поверхню, надали йому першу долікарську допомогу і передали медикам «швидкої».

…а двері відчинила поліція

Тим часом двері до зачиненої квартири відчинили працівники поліції. Відрадно, що малятко у замкненому помешканні весь цей час почувало себе задовільно.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!