- Народна Воля - http://volya.if.ua -

14 новонароджених українців за вихідні збагатили Надвірнянщину

Posted By Модератор On 28.10.2016 @ 14:36 In Тема дня | No Comments

IMG_1803 [1]

Головний лікар Надвірнянського пологового будинку Галина Котів розповіла, що особливо «врожайними» стали минулотижневі вихідні, в які на світ Божий з`явилися 14 нових українців. Взагалі кінець минулого тижня характеризувався присутністю 24 породіль у пологовому будинку. Скажімо, у середу, 26 жовтня, народилися дівчата-двійнята. Загалом із початку цього року у районі – 616 новонароджених (322 хлопчики та 294 дівчинки). На щасливий шлях материнства вперше стали 127 породіль, а повторно – 489. Торік у Надвірнянщині всього народились 742 дітей. Найбільше молодих матерів із Надвірної, Пасічної, Зеленої.

IMG_1812 [2]

Галина Котів зазначила, що в оновленому пологовому будинку постійно є породіллі і можна сміливо стверджувати, що демографічна ситуація у нашому районі покращується. Вона щиро бажає усім жінкам народжувати, а думку про аборти взагалі відкинути. Наші українські діти, переконана Галина Котів, є найкрасивішими і наймудрішими у світі і це треба цінувати на родинному і державному рівнях.

Цими днями вперше матерями стали надвірнянки Христина Михайлина, лікар-інтерн (на світлині вгорі), та Люба Стефанська (на світлині внизу), соліст муніципального народного оркестру народної музики «Аркан» районного будинку культури. Їхні дочка Вероніка та син Костянтин принесли радість і щастя в сім`ї, а родини отця-мітрата Пнівського декана УГКЦ Богдана Михайлини та відомого подружжя митців заслуженого артиста України Сергія Орла і заслуженого працівника культури України Любові Орел відповідно поповнилися онучкою і правнуком.

Бажаємо новонародженим та їхнім батькам міцного здоров`я, миру і щасливої долі, а медичним фахівцям – професіоналізму та чуйного ставлення до своїх пацієнтів. 

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2016/10/14-novonarodzhenyh-ukrajintsiv-za-vyhidni-zbahatyly-nadvirnyanschynu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2016/10/IMG_1803.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2016/10/IMG_1812.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.