Газета по-надвірнянськи
 

До бюджету Надвірнянщини направлено більш як 118 млн. грн. єдиного внеску

21 жовтня 2016, 14:22 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 574 переглядів

Протягом січня-вересня поточного року Надвірнянською ОДПІ забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 118,4 млн. грн. Зокрема, у вересні цього року надійшло майже 14 млн. грн. єдиного внеску.

Нагадуємо, що з 1 січня 2016 року знижено середню ставку нарахованого до сплати єдиного соціального внеску із 41% до 22%, та скасовано відрахування ЄСВ для працівників, яке складало 3,6 відсотка.

Завдяки своєчасній сплаті єдиного соціального внеску громадянам гарантується  пенсійне забезпечення, право на соціальний захист у разі нещасних випадків чи професійних захворювань, безробіття та інші виплати.

Понад 8 млн грн єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Надвірнянщини

Протягом січня-вересня поточного року платниками єдиного податку Надвірнянського району сплачено 8,1 млн гривень. Порівняно з минулим роком надходження податку зросли на 2,8 млн гривень. Про це повідомила заступник начальника Надвірнянської ОДПІ Оксана Пліщук.

За її словами, у переважній більшості спрощену систему оподаткування використовують фізичні особи-підприємці. З початку року вони спрямували до місцевих бюджетів 6 млн гривень. Порівняно з січнем-вереснем минулого року сплата податку зросла на 1,9 млн грн.

Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили 2,1 млн грн, що майже на 1 млн грн більше ніж торік.

Крім того, сільськогосподарськими товаровиробниками забезпечено надходження єдиного податку в сумі 41 тис.грн.

Майже 12 мільйонів гривень акцизного податку отримав бюджет Надвірнянщини

Як повідомив перший заступник начальника Надвірнянської ОДПІ Богдан Нагорняк протягом дев’яти місяців 2016 року надходження акцизного податку з реалізації підакцизних товарів до бюджету Надвірнянщини склав 11,9 млн. гривень. Це на 4,8 млн. гривень більше минулорічних надходжень.

За словами посадовця, у вересні поточного року суб’єктами господарювання сплачено 1,6 млн. гривень акцизного податку від реалізації у роздрібній торгівлі підакцизних товарів.

Нагадаємо, що пунктом 222.3 ст. 222 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено строки сплати податку при реалізації суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Базою оподаткування є вартість (із ПДВ) підакцизних товарів, що реалізовані.

Для таких підакцизних товарів, що реалізовуються в роздрібній мережі, ставки податку встановлюють за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (із ПДВ), у розмірі 5%.

Суми податку перераховують до бюджету суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченогоПКУ для подання податкової декларації за місячний податковий період.

Сплачують податок за місцем здійснення реалізації таких товарів до відповідного місцевого бюджету.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!