Газета по-надвірнянськи
 

До опалювального сезону готові

7 жовтня 2016, 14:58 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 450 переглядів

Таке обнадійливе запевнення прозвучало на цьоготижневій нараді в голови райдержадміністрації Олександра Кеніза за координацією заступника голови РДА Богдана Зеленчука з участю голови районної ради Івана Гурмака, першого заступника Надвірнянського міського голови Олега Йосипенка, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, керівників відділів освіти, культури РДА, а також теплопостачальницьких організацій та їх представників.

Передусім обговорили стан готовності до зимової стужі бюджетних установ. Начальники відділів РДА: освіти – Степан Северилов та культури – Олександр Зварчук поінформували про 90-відсоткову готовність до опалювального сезону освітянських та культосвітніх закладів району. За винятком Битківської ЗОШ І ст., де ще трудяться над тим, щоб і в цій гірській школі не мерзли взимку  маленькі учні.

На нараді заслухали відповідальних посадових осіб теплопостачальницьких підприємств та організацій. За словами директора комунального підприємства районної ради «Теплокомуненерго» Віктора Ягиша, усі котельні технічно готові до роботи в осінньо-зимовий період, укладені всі угоди з бюджетними організаціями. Зокрема, голубе паливо безпроблемно надійде у районну дитячу лікарню, обласний будинок дитини, а також приміщення райдержадміністрації, прокуратури, Цуцилівської і Тисменичанської сільських рад. Решта котелень цього КП працює на альтернативних видах опалення. Готова до подачі енергоносіїв і котельня ТзОВ «Струмок» у центральній частині Надвірної, про що повідомив на нараді представник «Струмка» Ігор Дем`янчук. Та оскільки останнє рішення дев`ятої сесії Надвірнянської міської ради від 20 вересня ц. р. про зміну із ТзОВ «Струмок» дії договору оренди цілісного майнового комплексу опалювальної котельні на вул. Княгині Ольги до 30 квітня 2017 р. («Н. В.» № 102-104 від 23 вересня ц. р.) внесло деякі корективи у діяльність ТзОВ, вирішено до кінця тижня зорганізувати ще одну нараду, долучивши до участі міського голову та голів профільних депутатських комісій міської ради.

Під час обговорення не оминули і питання постачання газу 1200 споживачам смт. Битків, котрі саме взимку потерпають від нестачі блакитного палива. Богдан Зеленчук вважає, що є три шляхи розв`язання цієї проблеми. Але остаточно труднощі вичерпаються із пуском в експлуатацію Битків-Бабченського нафтового родовища, зауважили присутні на нараді. Наразі питання залишається відкритим.

Загалом виконавча влада району налаштована ретельно моніторити ситуацію з підготовки до опалювального сезону.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!