Газета по-надвірнянськи
 

Є свобода – буде Україна!

13 жовтня 2016, 13:27 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 618 переглядів

Двадцять п’ять років української незалежності підтвердили актуальність ідей ВО «Свобода» у царині побудови Української держави. За 25 років боротьби «Свобода» довела, що є ідеологічною та послідовною політичною силою.

30 вересня у Києві, у Жовтневому Палаці, відбувся урочистий XXXVI з’їзд з нагоди 25-ї річниці створення Всеукраїнського об’єднання «Свобода». У ньому взяли участь 2022 делегати, 40 з яких – від Надвірнянщини у складі Івано-Франківської обласної організації. Націоналісти хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх Героїв Небесної Сотні та московсько-української війни. Очільник ВО «Свобода» Олег Тягнибок поіменно оголосив усіх 19 свободівців – Героїв Небесної Сотні та 30 свободівців, котрі загинули у московсько-українській війні. Зал стоячи вшановував героїв. Учасники націоналістичного з’їзду вшанували пам’ять усіх борців, які роками боролися за соціальну і національну справедливість.

Привітав ВО «Свобода» від імені Святійшого Патріарха Київської і всієї Руси-України Філарета із 25-річним ювілеєм керуючий справами УПЦ КП Архиєпископ Агапіт. Вітання висловили керівники Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь та Організації Українських Націоналістів Богдан Червак, відомі культурні діячі, журналісти, воїни УПА.

Делегати з’їзду та гості свята мали змогу ознайомитися із військовою амуні­цією та атрибутикою, виставку якої організував голова ГО «Надвірнянське районне Об’єднання Воїнів АТО», депутат міської ради, свободівець Олег Туєшин.

Лідер партії націоналістів Олег Тягнибок поінформував про створення робочої групи для опрацювання «Кодексу відповідальної державотворчої політичної сили», який запропонують підтримати іншим проукраїнським партіям.

Шлях «Свободи» як політичної партії є досить складним і далеким до завершення, хоч і налічує 25 років. Патріотична ідея виникла у далекому 1991 році у студентів зі Львівщини і закріпилася у створенні Соціал-національної партії України, яку в 2004-му перейменували у ВО «Свобода». СНПУ протиставляла себе всьому тодішньому політикуму: члени партії закликали відсторонити від влади комуністичну номенклатуру й оздоровити таким чином українське суспільство. Ідеологічною основою Соціал-національної партії стали праці провідника ОУН Ярослава Стецька, зокрема, його «Дві революції». У державі, де кожна партія має за своєю спиною олігарха з величезними фінансовими ресурсами, важко витримувати конкуренцію, опираючись лише на свою електоральну базу. Однак, діяльність «Свободи» формується на ентузіазмі, любові до своєї рідної землі та вірності національній ідеології її прихильників.

Найперше, що об’єднує свободівців, – ідеологія. Ідея Нації – той стрижень, який тримає вкупі протягом усіх цих 25 років. Це те, чого немає у більшості українських політичних сил, адже, здебільшого партії є просто бізнесовими проектами, які закінчуються тоді, коли й гроші. «Свобода» залишається ідеологічною партією, яка всебічно розвивається і не зупиняється на досягнутому. Представники політсили в органах місцевого самоврядування та в органах влади обстоювали й обстоюють свої принципи, незважаючи на політичну кон’юнктуру: чи це стосується захисту української мови, чи заборони продажу сільськогосподарських земель, приватизації державних підприємств, чи протистояння корупції.

Свободівці першими стали у лавах учасників Революції Гідності і не цуралися свого обов’язку перед державою у час окупації Москвою сходу України. У найгарячіших точках добровольці-свободівці боронили і продовжують боронити рідну українську землю, бо знають, що ніхто, крім нас… Крім нас ніхто не створить кращого майбутнього для наших дітей, аби вони комфортно жили у безпеці на СВОїй БОгом ДАній землі. «Свобода» — одна велика родина, в якій підтримують один одного, і коли щось негативне відбувається із одним, то всі сприймають це як особисте.

На сьогодні сотні тисяч українців є членами ВО «Свобода», а партійні організації діють на всій території України. Закордонні осередки прихильників «Свободи» організовано діють у США, Канаді, Португалії, Іспанії, Чехії, Німеччині, Австрії, Італії, Великій Британії та інших країнах.

Дух свободи та нескореності, що тисячоліттями вів наш народ на битву зі злом, із покоління у покоління, кликав українців підніматися із колін, надихає сьогодні новітніх борців на боротьбу за Українську Самостійну Соборну Державу – державу української нації на СВОїй БОгом ДАній землі. Свободівці вірять, що настане перемога і ми здобудемо Українську державу, в якій пануватиме Свобода, Справедливість, Добробут, інформує прес-служба Надвірнянської райорганізації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!