Газета по-надвірнянськи
 

На посаду – за конкурсом

28 жовтня 2016, 14:21 | Рубрика: Закон, Культура Версія для друку Версія для друку 614 переглядів

13 жовтня під час другого засідання конкурсної комісії провели співбесіди із кандидатами на заміщення вакантних посад керівників закладів культури району. Із переможцями конкурсу укладатимуть контракти.

На запитання наших читачів начальник відділу культури РДА, голова конкурсної комісії Олександр Зварчук повідомив, що конкурсна процедура тривала на виконання Закону України від 28 січня 2016 р. № 955-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних  закладів культури». До складу конкурсної комісії входили: директор районного будинку культури Іван Романюк, провідний методист, голова районного комітету профспілки працівників культури Дарія Гринішак, керівники районних організацій товариств «Просвіта» і «Гуцульщина» Богдан Березицький і Роман Гурмак, провідний інженер відділу культури РДА Володимир Гринішак та учитель Делятинського НВК Віра Кухтарук.

Згідно зі згаданим Законом України, конкурсну процедуру можна не застосовувати для призначення керівників комунальних закладів культури у територіальних громадах із населенням до 5 тисяч жителів. Тому на офіційному сайті відділу культури розмістили оголошення про цей конкурс у населених пунктах із кількістю жителів, яка перевищує 5 тисяч: м. Надвірна, смт. Делятин, смт. Ланчин, села Пнів, Пасічна і Парище. До другого туру не допустили двох кандидатів через те, що вони не відповідали кваліфікаційним вимогам. Комісія визнала таким, що не відбувся конкурс на вакантну посаду керівника Парищенського сільського будинку культури у зв`язку з відсутністю претендентів. Таким чином у другому турі взяли участь 15 кандидатів на 13 вакантних посад.

Після укладення контрактів оприлюднимо прізвища новопризначених керівників клубних і бібліотечних установ.

Орися СПІВАК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!