Газета по-надвірнянськи
 

Підготовка до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років

21 жовтня 2016, 14:27 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 526 переглядів

На виконання наказу департаменту соціальної політики  обласної державної адміністрації від 16.05.2016 року №110 “Про затвердження плану заходів з підготовки до опалювального періоду 2016-2017 років” наказом директора Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціального обслуговування)  від 15.07.2015 року №17-р затверджено план заходів  щодо підготовки до роботи  терцентру в осінньо-зимовий період 2016-2017 років відповідно до якого проводиться наступна робота.

Соціальними робітниками територіального центру подано необхідні документи на призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива всім одиноким громадянам та інвалідам, що обслуговуються терцентром. Для консультативно-роз’яснювальної роботи та оформлення документів для призначення житлової субсидії  залучено всіх працівників Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 Відповідальним працівником терцентру для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома було проведено лекції-інструктажі на наступні теми: “Основні правила поведінки при експлуатації опалювальних приладів”, “Безпека при користуванні газом”. Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома проводять відповідну роз’яснювальну роботу із своїми підопічними.

 При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру діє банк вживаного одягу та взуття, робота якого полягає в організованому прийомі речей від населення та видачі натуральної допомоги у вигляді одягу та взуття потребуючим. Усі речі, які знаходяться у банку вживаного одягу та взуття надаються громадянам безкоштовно.

Робота з виконання плану заходів  щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років продовжується.

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!