Газета по-надвірнянськи
 

Пішли на компроміс

28 жовтня 2016, 14:20 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 482 переглядів

Як заступник голови РДА і депутат Надвірнянської міської ради Богдан Зеленчук прокоментував поточну ситуацію з опалювальним сезоном у бюджетних установах?

– Із 24 жовтня ц. р. до навчання приступили у всіх школах, крім Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, де зараз капітально ремонтують санвузли, та Битківської ЗОШ І ст. Там капітально відремонтували систему опалення, школу переведено на електричне опалення. Одначе виникли технічні питання щодо під`єднання до лінії електропередач. Над цим зараз працюємо спільно із ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Отже, через такі причини у цих двох школах канікули продовжили ще на тиждень. У решта закладах запущене тепло.

Щодо ситуації із надавачем послуг ТзОВ «Струмок» Богдан Зеленчук пояснив наступне: – Це ТзОВ мало діючий договір від березня про постачання теплової енергії відділам освіти і культури РДА. 3-го жовтня видано відповідне розпорядження райдержадміністрації про початок опалювального сезону, на підставі чого відділ освіти РДА звернувся до ТзОВ «Струмок» про постачання тепла. Але ТзОВ «Струмок» у відповіді наголосило про неможливість надати таку послугу через відсутність договору оренди. Як відомо, на сесії Надвірнянської міської ради 20 вересня депутати змінили своє попереднє рішення і продовжили договір оренди тільки до 30 квітня 2017 р. («Народна Воля» № 108-110 від 7 жовтня ц. р.). Тому 21 жовтня на переговорах за участі керівництва районної, міської ради, райдерж­адміністрації, депутатського корпусу і силових структур дано доручення, що для повноцінного початку опалювального сезону треба внести зміни. 11 депутатів міської ради написали звернення про скликання позачергової сесії міської ради, яка відбулася минулої суботи, 22 жовтня, і депутати продовжили термін договору оренди із ТзОВ «Струмок» до 30 квітня 2018 року.

Районна держадміністрація, районна і міська ради вживатимуть усіх заходів, щоб наступний опалювальний сезон ми розпочали на нових альтернативних котельнях у райцентрі, зокрема, для Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та № 2, дитячої музичної школи, райцентру дитячої творчості і національно-патріотичного виховання та дитячої бібліотеки, запевнив краян Богдан Зеленчук і пояснив, що районна виконавча влада не могла передбачити такого (попереднього) рішення депутатів міської ради напередодні початку опалювального сезону. А тому сконцентрувала всі зусилля на пошуки альтернативних теплоносіїв у Надвірнянську ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, ДНЗ «Берізка», Гаврилівську, Гвіздську, Тисменичанську школи, Делятинський НВК. – Я застерігав колег-депутатів міської ради, що таким чином можемо зірвати початок опалювального сезону і навчальний процес, – каже Богдан Зеленчук. – Але здоровий глузд переміг. Ми не дали можливості зірвати навчальний процес у районі, бо інакше це назвати не можна. Тому має бути тверезий розум, холодна голова і не дай, Боже, ніяких політичних дивідендів. Ми мусіли піти на компроміс. Це стане для нас черговою наукою. Цього тижня, до речі, уже відбудуться перші наради щодо пошуку інвесторів на встановлення альтернативних опалювальних котелень.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!