Газета по-надвірнянськи
 

Про внесення змін в рішення міської ради від 1.04.2016р. № 140-6/2016 «Про розгляд заяви ТзОВ «Струмок» щодо продовження дії договору оренди цілісного майнового комплексу опалювальної котельні (ЦМК) по вул. Княгині Ольги, 9 у м. Надвірна»

7 жовтня 2016, 14:34 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 453 переглядів

Рішення дев`ятої сесії Надвірнянської міської ради від 20 вересня 2016 року № 323-9/2016

Розглянувши звернення жителів багатоквартирних будинків № 2, № 2-а, № 4, № 6 на вул. Котляревського; № 5, № 7 на вул. Княгині Ольги; № 2 на вул. Крушельницької у м. Надвірна щодо припинення експлуатації опалювальної котельні на вул. Княгині Ольги, 9 у м. Надвірна, беручи до уваги висновки та рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвит­ку, бюджету, фінансів та комунального майна, враховуючи невиконання ТзОВ «Струмок» вимог рішення міської ради від 1 квітня 2016 р. №140-6/2016 щодо виготовлення експертної оцінки вартості об’єкта оренди для розрахунку орендної плати за користування ЦМК опалювальної котельні, а саме: ненадання товариством з обмеженою відповідальністю «Струмок» бухгалтерсько-облікової і технічної документації щодо проведеної реконструкції, перепланування і покращення об’єкта оренди для проведення незалежної експертної оцінки, невиконання орендарем умов договору оренди від 16 серпня 2010 р., керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного і комунального майна», Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, міська рада вирішила:

1. Внести зміни в рішення міської ради від 01.04.2016р. №140-6/2016 «Про розгляд заяви ТзОВ «Струмок» щодо продовження дії договору оренди цілісного майнового комплексу опалювальної котельні (ЦМК) на вул. Княгині Ольги, 9 у м. Надвірна», виклавши п.1 рішення у наступній редакції:

1. Продовжити із ТзОВ «Струмок» дію договору оренди цілісного майнового комплексу опалювальної котельні на вул. Княгині Ольги, 9 у м. Надвірна від 16 серпня 2010 р. на термін до 30 квітня 2017 р.

2. Враховуючи п. 1 даного рішення рекомендувати:

- Надвірнянській районній раді і Надвірнянській районній державній адміністрації вжити невідкладних заходів для забезпечення автономного теплопостачання бюджетних установ, які розташовані у центральній частині міста Надвірна, в яких надавачем послуг з теплопостачання було ТзОВ «Струмок».

- НГВУ «Надвірнанафтогаз» вжити невідкладних заходів для забезпечення автономного теплопостачання клубу «Нафтовиків», що розташований на вул. Шептицького, 36 у м. Надвірна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна (голова комісії М. Капак) та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології, енергозбереження (голова комісії Б. Зеленчук).

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!