Газета по-надвірнянськи
 

Проявили соціальну турботу

28 жовтня 2016, 14:33 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 526 переглядів

На засіданні депутатської комісії районної ради з питань молодіжної політики, спорту, засобів масової інформації, соціального захисту населення та захисту прав учасників АТО на сході України і членів їх сімей оперативно і детально обговорили профільні питання.

Особливо скурпульозно районні обранці аналізували запропоновані зміни до рішень районної ради: від 18 лютого 2016 р. № 122-4/2016 «Про районну програму підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції у районах її проведення»; від 18 лютого 2016 р. № 123-4/2016 «Про Програму удосконалення системи соціального захисту населення у Надвірнянському районі на 2016-2020 роки»; від 14 листопада 2013 р. № 592-21/2013 «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Надвірнянського району на 2013-2016 роки». Увага, з якою депутати поставились до цих нині особливо актуальних питань, засвідчила про їхню небайдужість до соціального захисту краян. Активний діалог вони провели з начальником управління соціального захисту населення РДА Ярославом Гундяком.

Загалом комісія підтримала запропоновані зміни до згаданих Програм, як і запропонований порядок денний дев`ятої сесії районної ради. Також вирішили звернутися до райдержадміністрації, зокрема, служби у справах дітей із рекомендацією поінформувати на цій сесії про підстави відкриття кримінального провадження обласною прокуратурою щодо придбання торік житла у с. Цуцилів для дітей-сиріт.

Засідання комісії тривало за участі куратора – начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Богдана Клим`юка. Очолює цю профільну комісію Ігор Голіней, його заступник – Тетяна Пришляк. До її складу входять депутати Михайло Нагорняк, Іван Козловський, Іван Вовчук, Микола Дячук.

Орися СПІВАК “Народна Воля”.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!