Газета по-надвірнянськи
 

Справді всім серцем любить своє місто

21 жовтня 2016, 14:50 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 508 переглядів

У жовтні минає 11 років з того часу, коли надвірнянці вперше довірили Зіновію Мирославовичу Андрійовичу очолити орган місцевого самоврядування нашого міста. Надвірнянська громада обрала своїм керманичем людину, котра справді всім серцем любить своє місто і всі сили покладає на те, щоб Надвірна стала справді європейським містом. Саме завдяки невтомній праці дбайливого господаря, відповідального керівника і великого працелюба наша рідна Надвірна стає окрасою всього Прикарпаття. Для цього дуже багато зроблено за останні роки.

Вимогливий до себе і своїх підлеглих, наполегливий, цілеспрямований, працьовитий, пан Зіновій вникає у кожну сферу життєдіяльності міста і робить все можливе на благо своєї громади. Погляньте лишень на вулиці, сквери, парки, двори – освітлені, охайні, прибрані.

2016 рік, без перебільшень, став роком відновлення та будівництва доріг. Тільки за цей рік виклали бруківкою вулиці Визволення, Лисенка, Лепкого, а у минулому – Шептицького, Федьковича, Петрушевича. Відремонтували вулиці В. Великого, Вітовського, П. Мирного, О. Степанівни, Коцюбинського, Річна, Івасюка, Козацька та інші. Приємно жителям вулиць Котляревського 4, 5, 6, В. Великого 8, 10, 12, Грушевського, 8, Д. Галицького, 2, М. Черемшини, 8, 10, 12, Грушевського, 14, Руднєва 1, 2, 3, Мазепи, 21, що прибудинкові території їхніх будинків відремонтували та виклали бруківкою. Яку б вулицю не ремонтували, всюди присутній міський голова. Не шкодуючи часу, в будь-яку годину дня й у вихідний він контролює завезення матеріалів, якість виконання робіт. Якщо буває невдоволений якістю, сам сідає за кермо катка. Це все доказує велике прагнення міського голови зробити наше місто кращим, а життя людей комфортнішим. До слова, жителі вулиць Франка, Коцюбинського, Роксолани, Підгірянки та інших прилеглих вулиць щиро дякують п. Зіновію за те, що прислухався до їхніх побажань. За їхнім проханням облаштували пішохідну доріжку з вул. Франка до вул. Мазепи.

Не забуває голова і про тих, котрі сьогодні захищають нашу незалежність від російського агресора, і завжди допомагає  та підтримує наших воїнів на сході України. Також пан Зіновій шанує пам`ять усіх Героїв України, особливо наших земляків, які зі зброєю у руках захищали Україну і віддали життя за неї. Тільки завдяки наполегливості Зіновія Мирославовича у центрі міста побудований сквер і встановлений пам`ятний знак надвірнянцям-повстанцям Марті та Миронові Свідрукам. До свята Покрови і 74-ї річниці УПА завершили оновлення Символічної могили «Борцям за волю України», а навесні з ініціативи міського голови за сприяння районної влади спорудили пам`ятник чорнобильцям.

Приємно вражає його ставлення до людей похилого віку, хворих та немічних. Хто б не звернувся до п. Зіновія, він завжди готовий допомогти. Особливої уваги надає дітям – нашому майбутньому поколінню. Піклується про тепло і затишок у дитячих садках, школах, де за його сприяння замінюють вікна, ремонтують фасади, дахи. Майже у кожному куточку нашого міста встановлено та облаштовано дитячий майданчик. Не забуває і про спортивні майданчики, яких у Надвірній за останні роки стає все більше і більше. Це своєрідне «спортивне містечко» у міському парку ім. Івана Франка, універсальні та ігрові майданчики.

Загалом міський парк докорінно змінився. У минулому занедбаний та неохайний, перетворився на місце приємного відпочинку людей різного віку, особливо дітвори. Це – оновлений пам`ятник Каменяреві, дерев`яна огорожа вздовж алей, лавочки, освітлення, акуратно підстрижені кущі. Те саме можна сказати і про зону відпочинку, де торік відновлено пішохідний міст через річку, вимощено бруківкою пішохідні доріжки, встановлено освітлення.

Також п. Зіновій порушив таке вкрай необхідне питання – будівництво нового цвинтаря у місті. Завдяки його наполегливості та вмінню досягати поставленої мети цього року таки розпочали роботи на місці, де в майбутньому буде новий цвинтар.

Ні для кого не є таємницею, що наш міський голова має чудовий та витончений художньо-мистецький смак. Свідчення цього – наше місто рясніє різнобарвними квітами, зеленими насадженнями. Справжньою окрасою Надвірної стала алея на майдані Шевченка біля Музею історії Надвірнянщини. Тут і троянди, і кущі самшиту, і декоративні акації. Дивно, але зі зрізаних старих дерев можна створити чудову й оригінальну квіткову композицію. А як милують око жителів та гостей нашого міста квіти на огорожі уздовж тротуарів у центрі Надвірної.

Багато шкоди місту завдав червневий буревій. Та завдяки вмілому керівництву міської влади на чолі із Зіновієм Андрійовичем наслідки стихії подолано. Сам міський голова у перші хвилини після стихії власноруч розчищав вулиці від гілок і дерев, не шкодуючи ні сил, ні свого здоров`я. Приємно те, що вулиці чисто прибрані, освітлені, озеленені. І справді, завдяки праці керівництва міської ради та комунальних служб майже кожен куточок нашого міста освітлений. Вчасно вивозиться сміття. Постійно у кожну домівку подають якісну питну воду.

Міський голова завжди дбає про комфорт і добробут надвірнянців. За час його каденції у Надвірній побудовано нові та відновлено старі каналізаційні системи, які значно покращують стан нашого міста і його довкілля.

Наш обранець виправдовує довір`я виборців. Тому надвірнянці щиро дякують п. Зіновію за його нелегку клопітку працю. Бо відданість нелегкій справі, виняткова працездатність, любов до своєї роботи міського голови викликають глибоку повагу до нього.

25 жовтня минає рік з того часу, коли надвірнянці втретє переважною більшістю голосів міським головою обрали Зіновія Мирославовича Андрійовича.

Шановний Зіновію Мирославовичу! Бажаємо Вам міцного, як граніт, здоров`я, родинного затишку і тепла, вірних і щирих друзів. Хай Ваша праця на благо міста, в яку Ви вкладаєте всю свою душу, і надалі дарує визнання і повагу людей. Нехай всі Ваші задуми вінчаються корисними і благородними звершеннями, а добро, зроблене для людей, повертається до Вас сторицею. Також дякуємо всім працівникам апарату міської ради, депутатам, працівникам комунальних служб, чиїми руками твориться краса міста. Закликаємо всіх надвірнянців берегти і примножувати цю красу.

За дорученням громадськості

м. Надвірна

Оксана ІВАНКІВ,

Любов СЕРЕДЮК, Іван БУРІЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!