Газета по-надвірнянськи
 

«Теплокомуненерго» змінює тарифи

28 жовтня 2016, 14:26 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 557 переглядів

На засіданні постійної комісії районної ради з питань промисловості, торгівлі, будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства депутати Микола Сенатович, Володимир Мандзюк, Роман Кузюк, Андрій Томин та Іван Гнатишин під кооординацією працівника виконавчого апарату районної ради Степана Дричака підтримали додатково включення до порядку денного сесії питань про перегляд тарифів для КП «Теплокомуненерго» і ТОВ «Екоенерготепло», рекомендували розглянути звернення щодо виступу президента Ізраїлю у парламенті України і заяви сейму Польщі про так звану «Волинську трагедію» та можливість пільгового перевезення учнів із сіл у Надвірну до музичної, художніх шкіл і спортивних секцій.

Директор комунального підприємства «Теплокомуненерго» Віктор Ягиш пояснив, що зумовлює зростання вартості теплопостачання, збільшення ціни на енергоносії. Нова ціна за 1 гігакалорію складатиме 2068 грн. Також він нагадав депутатам, що усі котельні, які обслуговує «Теплокомун­енерго», перебувають на балансі районної ради зі всім обладнанням. Суттєвим є й відрахування до районного бюджету – понад півтора мільйона гривень. ТОВ «Еко­енерготепло» здійснює теплопостачання до Тисменичанської ЗОШ І-ІІІ ст., тут тариф складатиме 1383 грн. за 1 гігакалорію.

Члени  депутатської комісії позитивно висловилися за підтримку звернень щодо недопустимості висловлювань Президента Ізраїлю на парламентських слуханнях у Верховній Раді України щодо 75-ї річниці трагедії у Бабиному Яру і прийняття Сеймом Республіки Польщі заяви щодо так званої «Волинської трагедії».

Голова комісії Микола Сенатович виступив із пропозицією про перевезення пасічнянських школярів до художньої і музичної шкіл та спортивних секцій за половину вартості проїзду. Спеціаліст управління економічного розвитку і торгівлі РДА Тарас Вацик зазначив, що уже зараз виготовлені посвідчення для обдарованих спортсменів за підписами голови районної ради Івана Гурмака та голови РДА Олександра Кеніза, які даватимуть їм право на пільгові перевезення. Також він повідомив, що через відсутність коштів у районному бюджеті пільгові перевезення не здійснюють. Степан Дричак висловив думку, що варто зустрітися із перевізниками, котрі курсують до Пасічної, і разом напрацювати механізм таких перевезень.

Робота депутатської комісії пройшла у фаховій атмосфері і за одноголосних рішень щодо запропонованих для розгляду питань.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!