Газета по-надвірнянськи
 

Вдячність за сприяння

13 жовтня 2016, 13:23 | Рубрика: Благодійність, Громадськість Версія для друку Версія для друку 555 переглядів

На виконання відповідного доручення Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів облдержадміністрації і райдержадміністрації 3 жовтня в їдальні «Світлиця» у Надвірній Надвірнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організував святковий  обід для краян похилого віку та ветеранів з нагоди Дня ветеранів та  Міжнародного дня громадян похилого віку.

Серед запрошених – представники громадських ветеранських  організацій та одинокі громадяни, яких обслуговує наш центр.

Із привітальним словом звернулись голова РДА Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та директор Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роман Огерук. Вони висловили старшому поколінню щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, громадську свідомість, досвід, важливий внесок у розбудову нашої держави та району, побажали міцного здоров’я, мирного неба.

Святкову атмосферу створила концертна програма відділу культури РДА, яку майстерно провели  ведучі Галина Чуревич та заслужений працівник культури України Любов Орел, солісти народного муніципального оркестру народної музики «Аркан» та народного фольклорного колективу «Шовкова косиця» РБК Орися Яремчук-Гнатюк і Володимир Остап’юк, а також Віктор Чудновський (РБК), художній керівник Гаврилівського сільського будинку культури Олеся Гайдаш.

Виступали також одинокі громадяни, яких обслуговує наш центр, та інші запрошені з авторськими привітаннями, віршами і гуморесками, а також словами подяки за свято.

Дякуємо усім тим, котрі посприяли в організації та проведенні згаданих урочистостей, зокрема, начальнику НГВУ «Надвірнанафтогаз»  Володимиру Чуприні, підприємцям Ганні Гаврищук, Ігорю Демковичу, Надії Стасюк, Олександрові Гнатюку, начальнику підрозділу ВСП «Українська паляниця» Марії Боклашко та керівнику «Апіцентру Прикарпаття» Василеві Ковальчишину.

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!