Газета по-надвірнянськи
 

Військова служба за контрактом як альтернатива зайнятості

7 жовтня 2016, 15:14 | Рубрика: Військо, До відома краян Версія для друку Версія для друку 515 переглядів

Одним із варіантів праце­влаштування для безробітних військовослужбовців є служба за контрактом у Збройних силах України. Надвірнянський районний центр зайнятості продовжує співпрацю із райвійськкомісаріатом щодо орієнтації безробітних на військову службу за конт­рактом. Наші фахівці постійно організовують відповідні заходи для осіб із числа незайнятих жителів, які виявили бажання ознайомитись із перевагами військової служби за контрактом. Це і міні-ярмарки вакансій, і семінари з орієнтації на контрактну службу у ЗСУ.

28 вересня для безробітних чоловіків, котрі перебувають на обліку у центрі зайнятості, провели тематичний захід «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України» за участі заступника районного військового комісара капітана Андрія Левицького. Основна його мета – інформування щодо умов комплектування Збройних сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву, формування позитивного ставлення до служби у ЗСУ.

Директор районного центру зайнятості Володимир Петрішак зазначив, що проходження служби за контрактом дає змогу не тільки працевлаштуватися, але й гарантовано отримувати заробітну плату та інші соціальні гарантії.

Андрій Левицький ознайомив учасників із Положенням про проходження громадянами військової служби за контрактом, про умови прийому і пільги для військовослужбовців, терміни дії контрактів, умовами служби та перспективами кар’єрного росту, державні гарантії тощо. За його словами, чимало наших земляків за власним бажанням направляють на службу за контрактом, поповнюючи ряди сухопутних, повітряних або військово-морських сил. Своїм досвідом служби у зоні проведення антитерористичної операції поділився демобілізований військовослужбовець Олег Грозовський, який розповів про патріотизм і самовідданість вояків, котрі захищають Україну на сході.

Уляна ПІВТОРАНЮК,

провідний фахівець із профорієнтаційної

роботи відділу активної підтримки безробітних

Надвірнянського районного центру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!