Газета по-надвірнянськи
 

Визнано переможцями конкурсу на перевезення пасажирів

21 жовтня 2016, 14:54 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 522 переглядів

У райдержадміністрації минулого тижня проведено конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршрутах загального користування.

12 жовтня ц. р. у залі засідань райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Івана Тодорука відбулося засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

Оголошено конкурси на 28 приміських маршрути загального користування, що не виходять за межі території району. Учасники подали на розгляд комітету 32 пакети документів з пропозиціями на 25 маршрутів.

На початку засідання конкурсна комісія, до складу якої входять представники громадських організацій, контролюючих органів і органів виконавчої влади, відкрила конверти з позначкою «№ 2» із пропозиціями учасників конкурсів. У роботі комітету взяли участь також голови сільських рад, через територію яких проходять маршрути, оголошені на конкурс. Крім того, члени комітету оглянули транспортні засоби, які претенденти представили на площі перед райдержадміністрацією.

За результатами засідання комітету визнано переможців на таких 25 маршрутах:  Надвірна – Битків-2; Надвірна – Битків-3; Надвірна – Битків-4; Надвірна – Білозорина-1; Надвірна – Гаврилівка-2; Надвірна – Гаврилівка-3; Надвірна – Гаврилівка-4; Надвірна – Гаврилівка-5; Надвірна – Гвізд-2; Надвірна – Гвізд-4; Надвірна – Делятин-3; Надвірна – Делятин-5; Надвірна – Делятин-8; Надвірна – Делятин-10; Надвірна – Заріччя; Надвірна – Камінне; Надвірна – Красна-1; Надвірна – Красна-2; Надвірна – Максимець; Надвірна – Пасічна-1; Надвірна – Пнів-5; Надвірна – Фитьків; Надвірна – Черник; Надвірна – Чорні Ослави-1; Надвірна – Чорний Потік-2.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!