Газета по-надвірнянськи
 

Як захиститися від гриппу

21 жовтня 2016, 14:42 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 470 переглядів

Кожен вирішує індивідуально в залежності від свого ставлення до сезонних недуг і фінансових можливостей. Хтось віддає перевагу здоровому способу життя, раціональному вітамінізованому харчуванню. Інший переконаний у доцільності специфічної профілактики – щеплення.

Такої ж думки дотримується й одна з наших читачок, яка днями звернулася по телефону до редакції «Народної Волі» із проблемою відсутності протигрипозної вакцини, а на пошук такої вакцини її наштовхнула публікація «Щоб не грипувати» заввідділення Надвірнянського міжрайвідділу ДУ «ІФ ОЛЦ МОЗУ» Іванни Болотової у нашій газеті від 13 жовтня ц. р.

Нагадаємо, щеплення проти грипу не входить до обов`язкових, а тому проводити чи не проводити його – справа особиста, як, власне, і визріла проблема з пошуком вакцини. До речі, минулої неділі у «ТСН-тиждень» на каналі «1+1» прозвучала інформація, що поки що протигрипозні вакцини відсутні загалом в Україні.

Заступник головного лікаря центральної райлікарні Іван Меланюк повідомив, що централізовано лікарня закуповує ці імунобіологічні препарати для вакцинації лише медичного персоналу.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!