Газета по-надвірнянськи
 

Ієрейське свячення у Назавизові

25 листопада 2016, 16:16 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 676 переглядів

У неділю, 20 листопада правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василь Івасюк завітав у с. Назавизів, щоб уділити ієрейські свячення випускникові Івано-Франківської духовної семінарії ім. свящ. Йосафата диякону Василеві Штангрету.

Владику зустрічала хлібом-сіллю на подвір’ї церкви Усікновення голови Івана Хрестителя громада с. Назавизів разом із парохом о. Романом Іванківим під орудою голови церковного комітету Володимира Гурмака. Вони вітали Архієрея і запросили відслужити Божественну Літургію.

Назавизів_священик

На свято прибули отці-декани УГКЦ –  Надвірнянський Андрій Бакота та Тисменичанський Василь Панівник зі священиками своїх деканатів, а також віце-ректор Івано-Франківської духовної семінарії о. Андрій Чорненко із квартетом «Еффата». Брати-семінаристи супроводжували Святу літургію своїм чудовим співом.

Основна тема проповіді Архієрея – важкість та потрібність священичого служіння.  Бути священиком значить покласти своє життя за кожну людину у щоденному служінні Церкві. Таке життя священика має промовляти до нас словами Господа: «Перебувайте у моїй любові».

 Кир Василій уділив ієрейські свячення диякону Василеві. Номінант засвідчив прочитанням Символу Віри те, що він справді вірить в усе, що наказує вірити «Свята, Апостольська, Римська Церква». Далі склав присягу на вірність і послух ієрархії Церкви.

У святі також взяли участь батьки і близькі родичі, котрі приїхали із с. Дубенки Монастириського району Тернопільської області, а також церковний хор із с. Фитьків зі своїм парохом о. Іваном Качанюком.

Отець Василь подякував Архієрею за високий ступінь довіри та пообіцяв не збезчестити даного чину. Лунали слова подяки ректорату семінарії, батькам, духівникам, дружині та усім тим, котрі вклали свою лепту в формацію цього молодого священика. Нововисвячений ієрей уділив усім присутнім своє перше благословення.

Іван ПОЛАТАЙКО,

голова ради старійшин с. Назавизів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!