Газета по-надвірнянськи
 

Кошти на житло матері загиблого воїна Анатолія Гаркавенка

18 листопада 2016, 15:25 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 541 переглядів

З метою удосконалення механізму забезпечення житлом сімей учасників АТО Кабінет Міністрів України 19 жовтня 2016 р. прийняв постанову № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

Цим рішенням Уряд надав право сім’ям інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО обрати найбільш прийнятне для них житло та придбати його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої відповідно до Житлового кодексу.

15 листопада під керівництвом заступника голови РДА Богдана Зеленчука за участю голови районної ради Івана Гурмака на засіданні комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, про виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення.

Члени комісії розглянули заяву матері загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, Гаркавенко Ганни Степанівни з Делятина. За інформацією управління соціального захисту населення РДА, Ганні Гаркавенко надано статус «член сім’ї загиблих ветеранів війни» та із серпня 2016 року вона перебуває на квартирному обліку Делятинської селищної ради, власного житла не має. Комісія вирішила надати їй грошову компенсацію на придбання житла.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!