Газета по-надвірнянськи
 

Крос присвятили Каменяреві

25 листопада 2016, 15:55 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 448 переглядів

У зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука у Надвірній відбувся осінній (другий) етап змагань із кросу, організатор якого районне об’єднання «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка. Його присвятили видатному письменнику, публіцисту, громадському і політичному діячеві Іванові Франку до 160-річчя з дня його народження.

На старт вийшли команди загальноосвітніх шкіл міста, Надвірнянського відділу поліції, професійно-технічного училища № 11, Прикарпатського військо-спортивного ліцею-інтернату і Тисменичанського відділення дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти РДА (тренер Ірина Попович).

біг

Під час цього цікавого спортивного заходу дівчата пробігли 500 метрів, а хлопці – 1000 метрів. Голова районної «Просвіти» Богдан Березицький відзначив неабияку корисність бігу для дихальної, серцево-судинної і системи травлення. – Для того, щоб зміцнити своє здоров’я, ось такі кроси на невеликі дистанції треба бігати систематично. Тому проведення ось таких спортивних заходів ставить собі за мету виховання і прищеплення школярам здорового способу життя. Ініціювали також проведення уроків бігу у всіх школах району. У подальшому планується залучення ще більшого кола громадськості до бігу і в майбутньому, можливе, проведення і марафонів.

Крос відбувся і завдяки розумінню та підтримці районної ради, її голови Івана Гурмака, райдержадміністрації, зокрема, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, відділу освіти РДА, його начальника, депутата районної ради Степана Северилова, заступника начальника відділу освіти Івана Криски, а також методистів інформаційно-методичного центру Богдана Левицького та Ігоря Лиска. Чітко керував всіма спортивними моментами директор ДЮСШ Ярослав Петрішак, а також тренери школи Анатолій Ястребов і Дмитро Білоус, медичне обслуговування здійснювала медсестра Уляна Яцурак.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!