Газета по-надвірнянськи
 

Наше покликання – допомагати людям

4 листопада 2016, 13:49 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 523 переглядів

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери – свято тих, чия діяльність сповнена гуманізму, милосердя, доброти і чуйності. Відзначення цього свята – справедлива шана суспільства за щоденну, не завжди помітну, але таку потрібну справу – допомагати людям.

Саме працівники соціальної сфери першими стикаються з проблемами багатьох категорій людей – самотніх похилого віку, інвалідів, сиріт, багатодітних, безробітних і саме вони допомагають долати їхні життєві труднощі. І це ще раз переконує, що у соціальній сфері працюють не просто професіонали, а фахівці за покликанням, яким завжди притаманні такі якості як самовіддане служіння обраній справі, доброта, душевна щедрість. Професія соціального робітника завжди була і залишається однією з найблагородніших у світі.

Дорогі колеги!

Шановні працівники Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління соціального захисту населення РДА, об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі, районного центру зайнятості  населення, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу молоді і спорту райдержадміністрації, Надвірнянської дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Надвірнянському районі!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що ті українці, які потребують допомоги, уваги й підтримки держави, не забуті, не покинуті, бо відчувають допомогу і підтримку у цей непростий  для нашої держави час. Ви є ті, котрі приймають на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, прагнуть допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній Вами справі приносить Вам заслужену  людську шану і повагу.

З нагоди професійного свята прийміть сердечні вітання всі, хто пов’язав своє життя з роботою у соціальній сфері.

 Щиро зичу всім і кожному – міцного здоров’я і людського щастя, родинного благополуччя і достатку, мирного неба, невичерпної енергії для творення добра. Хай спільними зусиллями будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя українців!

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!