Газета по-надвірнянськи
 

Потрібно 850 тис. грн. на газопровід

25 листопада 2016, 16:22 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 539 переглядів

Народний депутат України від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся до голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича та голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука з проханням виділити з обласного бюджету 850 тисяч гривень для введення в експлуатацію газопроводу високого тиску Надвірна-Ланчин.

Депутат підкреслив, що завершення будівництва згаданого газопроводу є одним із пріоритетних питань для Надвірнянського району. На завершення будівництва ІІ черги підвідного газопроводу з Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році виділили 1,5 млн. грн. Рішенням Надвірнянської районної ради передбачили та виділили 500 тис. грн. на співфінансування вказаного проекту.

«Проте для введення в експлуатацію газопроводу Надвірна-Ланчин необхідно протягнути 145 метрів труби та укомплектувати газорозподільну станцію. На виконання таких робіт необхідно близько 850 тис. грн.», – заявив Дерев’янко. У районному бюджеті відсутні кошти для такого додаткового фінансування, тому єдиним можливим джерелом фінансування для виконання завершальних робіт є обласний бюджет Івано-Франківської області.

Завершення будівництва ІІ черги газопроводу дозволить забезпечити газом села Красна, Верхній Майдан, Саджавка, селище Ланчин, в яких проживає близько 16 тисяч людей.

У липні 2015 року Дерев’янко домігся, щоб згаданий газопровід увійшов до переліку об’єктів, що можуть бути профінансовані за рахунок Держфонду регіонального розвитку. Тоді Івано-Франківська ОДА підтримала його пропозицію про виділення 800 тис. грн. на будівництво підвідного газопроводу, інформує прес-служба народного депутата Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!