Газета по-надвірнянськи
 

Станція юних техніків: 40-річчя – як стимул до творчості

4 листопада 2016, 13:06 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 660 переглядів

Минулої п`ятниці зал районного будинку культури заполонили працівники, колишні і нинішні вихованці Надвірнянської районної станції юних техніків (СЮТ), а також гості, які прий­шли привітати численну дружну родину СЮТівців із 40-річним ювілеєм.

Директор цього позашкільного закладу Василь Гайдаш констатував, що колектив не відзначав попередніх ювілеїв, а 40-річчя – це той рубіж, коли є уже вагомі надбання, досягнення, досвід. Згадав зачинателя, першого керівника СЮТ Ярослава Бучка, закликавши присутніх вшанувати світлу пам`ять його, інших колег, котрі уже в кращих світах, а також Героїв Небесної Сотні та загиблих захисників територіальної цілісності України на її східних кордонах.

IMG_1819

Невимушено, об`ємно, у супроводі слайдів Василь Гайдаш вміло презентував  діяльність свого колективу, який щоденно огранює здібності своїх вихованців, забезпечує їх всебічний розвиток, щоб вони могли реалізувати себе у дорослому житті і як спеціалісти, і як патріоти рідної землі. Детально про роботу СЮТ йдеться у нашому часописі від 23 вересня ц. р. Не повторюватимемо інформації про історичні сторінки закладу. Нагадуємо тільки гуртки, які готують майже щорічно призерів конкурсів різних рівнів «Радіоконструювання», «Оригамі», «Художня обробка дерева», «Судномоделювання», «Програміст», «Бісерне рукоділля», «Початкове технічне моделювання», «Космічне макетування», «Ракетомоделювання», «Фотоаматор», «Авіамоделювання», «Паперопластика», «Соломоплетіння», «Виготовлення сувенірів» та ін.

Діяльність цього закладу позитивно оцінили голова районної ради Іван Гурмак та заступник  голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, підкресливши затребуваність професій, з якими знайомляться гуртківці, технічних винаходів і наукових відкриттів у непростому сьогоденні Української держави. Вони вручили ювілярам подарунки: від Департаменту освіти і науки ОДА – ноутбук, районної ради і РДА – проектор та проекційний екран.

Грамотами Департаменту освіти і науки ОДА за підготовку призерів обласних конкурсів, виставок і змагань нагороджені керівники гуртків Іван Дмитрук, Володимир Петрик та Ігор Гаврилюк, який прибув на ювілей разом із гуртківцями у власноруч виготовлених лицарських обладунках.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток і зміцнення позашкільної освіти учнівської молоді грамоти районної ради та РДА отримали культорганізатор СЮТ Людмила Бегметюк, методист Галина Брунарська та керівники гуртків Василь Мельник і Ярослав Лозинський.

Відділ освіти РДА та районний комітет профспілки працівників освіти за педагогічну майстерність, сумлінну працю, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні школярів нагородили грамотами директора СЮТ Василя Гайдаша та керівників гуртків Ярослава Свідрака, Мар`яну Гаврилюк, Михайла Романюка, Любов Майструк, Миколу Ткачука.

Приємну місію вручення грамот усім зазначеним працівникам, а також кращим гуртківцям виконали начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Степан Северилов та голова районного комітету профспілки працівників освіти Михайло Винник.

Щиро привітав ювілярів і Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, вручивши грамоти за високі здобутки та внесок у розвиток науково-технічного напряму позашкільної освіти учнівської молоді керівникам гуртків Ігореві Гаврилюку, Михайлові Плазинському, Василеві Ханенку.

Ювілейний вечір помережаний концертними виступами вихованців райцентру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання. Керівник цього закладу Руслана Калин вручила з нагоди свята подарункові сертифікати, а директор Надвірнянського ліцею Антон Ревтюк від імені директорів міських шкіл – набір для електричної пайки мікросхем.

Із радісними посмішками іменинники приймали вітання і від керуючого Надвірнянським відділенням «Приватбанку» Віталія Лилика; нинішнього керівника гуртка Володимира Петрика і колишнього, а нині журналіста ТРК «Надвірна» Світлани Гаєвської; одного з перших вихованців, підприємця зі Львова, кандидата у майстри з авіамодельного спорту Лео­ніда Сапіжака; учасника АТО, колишнього гуртківця Андрія Плитуса і, звичайно, від ведучих Лілії Івасик та Ярослава Свідрака.

«Многая літа» гучно лунало на завершення урочистостей. До всіх привітань ми приєднуємось і висловлюємо захоплення виставкою гуртків у фойє РБК. Нехай цей ювілей  стане стимулом до подальшої праці колективу.

Орися СПІВАК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!