Газета по-надвірнянськи
 

Ставаймо волонтерами для бійців на передовій

18 листопада 2016, 15:48 | Рубрика: Благодійність, Духовність Версія для друку Версія для друку 501 переглядів

І досі триває війна, щоденно гинуть і зазнають поранень наші захисники, посилюється економічна криза, суспільство охоплене тривогою і страхом за свою державу, опускаються руки і в душу заходить зневіра і розпач. Чуємо нарікання, звинувачуємо один одного і шукаємо винних у такій сьогоднішній важкій ситуації.

Проте є люди, котрі з оптимізмом дивляться вперед і в багато краще майбутнє нашої Держави, просто розуміють, що для цього потрібно. А потрібно небагато – збагнути кожному, що він важливий і цінний у цій нелегкій боротьбі за виживання України, що його молитва, добре, щире серце, роботящі руки, відвага і впевненість прискорюють час перемоги над нашим споконвічним східним ворогом.

Незалежно де ти живеш – у місті чи віддаленому гірському селі, скільки жертвуєш – тисячу чи одну гривню; в якому статусі перебуваєш – директор, робітник чи пенсіонер; скільки ти вже зробив, віддав, допоміг чи ще збираєшся прилучитися до цієї доброї справи, знай, що ти – волонтер, боєць таємного фронту, який допомагає нашим хлопцям на передовій.

Перемога буде за нами, бо з нами – Бог. Війна рано чи пізно закінчиться, прийде час і запитають кожного, що ти для цього зробив. Будьмо усі волонтерами, допомагаймо, дбаймо, стараймося, підтримуймо і Бог винагородить усіх нас за наше милосердя і віру.

Тож вгору піднімімо наші засмучені серця. Україна повстане із кризи і процвіте, зітре сльозу і розправить крила, піднявшись на високий духовно-економічний та національно-патріотичний рівень. Не чекаймо, що хтось зробить за нас, бо це – справах всіх і кожного.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Отець Іван ГЕДЗИК,

священик-волонтер церкви Преображення

Господнього УГКЦ с. Гвізд.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!