Газета по-надвірнянськи
 

Так святкували тільки вони – працівники культури

11 листопада 2016, 16:52 | Рубрика: Професійне Версія для друку Версія для друку 499 переглядів

Дату професійного свята працівників галузі культури через різні причини переносили декілька разів. Остаточний день його відзначення – 9 листопада. Саме цього дня у районному будинку культури зібралася дружна, як її з повагою іменують, культурна родина Надвірнянщини з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

У цьому залі ці талановиті люди організовують професійні свята для багатьох наших краян. Свої ж урочистості вони провели по-родинному затишно і водночас змістовно. Повсякденну працю працівників закладів культури району високо оцінили заступники голів РДА і районної ради Богдан Зеленчук, Ігор Писклинець та Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, акцентуючи на їх важливій ролі у збереженні духовних надбань українського народу, традицій, без яких немає культури, а без культури – немає нації.

Спільними грамотами РДА та районної ради нагородили працівників закладів культури с. Зелена – Наталію Осташук, с. Гвізд – Любомира Боднарука, с. Гаврилівка – Олександру Гайдаш, с. Заріччя – Ярославу Вацик, с. Волосів – Дмитра Кушнірчука, смт. Делятин – Володимира Черленюка, смт. Битків – Олену Годзюр, с. Середній Майдан – Ганну Казюк, районного будинку культури – Віктора Чудновського.

Низку грамот відділу культури РДА вручив його керівник Олександр Зварчук, а голова галузевого районного комітету профспілки Дарія Гринішак – грошові винагороди.

Із щирими привітаннями до колег звернувся і директор РБК Іван Романюк та ветеран праці Марія Ковальчук, яка закликала наступного року долучитися до написання диктанту національної єдності у День української писемності та мови, який співпадає з їхнім професійним святом.

Після нетривалої офіційної частини присутніх очікував приємний сюрприз від народного аматорського театру із Вижниці, лауреата 22-х Гуцульських фестивалів. Постанова вистави Віри Маковій «Буна» у його виконанні не тільки додала доброго настрою, а й спонукала до роздумів про реалії українського сьогодення.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!