Газета по-надвірнянськи
 

За створення Надвірнянського госпітального округу

11 листопада 2016, 16:39 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 453 переглядів

Народний депутат України Юрій Дерев’янко 23 вересня звернувся до Кабінету Міністрів України щодо необхідності створення госпітального округу із центром у Надвірній, бо 32 населені пункти Надвірнянщини є гірськими і знаходяться на значній відстані від обласного центру.

Звернення нардепа розглянули Міністерства охорони здоров’я, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства й Івано-Франківська обласна державна адміністрація. За інформацією останньої, на спільному засіданні робочої групи департаменту охорони здоров’я та координаційної ради з питань охорони здоров’я погодили створення Надвірнянського госпітального округу, після остаточного доопрацювання його затвердять в установленому порядку. Просила про це керівництво області депутат обласної ради, помічник народного депутата України Юрія Дерев’янка Ольга Федишина.

– Подану і вже схвалену пропозицію щодо Надвірнянського госпітального округу після доопрацювання облдержадміністрацією направлять на розгляд постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я і соціальної політики з наступним розглядом на сесії обласної ради, – відзначає Ольга Федишина.

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначає, що працівники міністерства за участі представників експертного середовища розробили проект постанови щодо порядку утворення госпітальних округів і зараз його доопрацьовують з урахуванням пропозицій і зауважень, які надходять від регіонів, зацікавлених міністерств та відомств. Після прийняття цієї постанови Кабінетом міністрів України і доведення її до відома органів місцевого самоврядування регіони подаватимуть пропозиції щодо меж госпітальних округів.

– Створення медичних госпітальних округів ставить собі за мету оптимізацію надання вторинної медичної допомоги, підвищення її якості та економного використання бюджетних коштів, – зазначають у міністерстві.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!