- Народна Воля - http://volya.if.ua -

За створення Надвірнянського госпітального округу

Posted By Модератор On 11.11.2016 @ 16:39 In Депутати за роботою | No Comments

Народний депутат України Юрій Дерев’янко 23 вересня звернувся до Кабінету Міністрів України щодо необхідності створення госпітального округу із центром у Надвірній, бо 32 населені пункти Надвірнянщини є гірськими і знаходяться на значній відстані від обласного центру.

Звернення нардепа розглянули Міністерства охорони здоров’я, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства й Івано-Франківська обласна державна адміністрація. За інформацією останньої, на спільному засіданні робочої групи департаменту охорони здоров’я та координаційної ради з питань охорони здоров’я погодили створення Надвірнянського госпітального округу, після остаточного доопрацювання його затвердять в установленому порядку. Просила про це керівництво області депутат обласної ради, помічник народного депутата України Юрія Дерев’янка Ольга Федишина.

– Подану і вже схвалену пропозицію щодо Надвірнянського госпітального округу після доопрацювання облдержадміністрацією направлять на розгляд постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я і соціальної політики з наступним розглядом на сесії обласної ради, – відзначає Ольга Федишина.

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначає, що працівники міністерства за участі представників експертного середовища розробили проект постанови щодо порядку утворення госпітальних округів і зараз його доопрацьовують з урахуванням пропозицій і зауважень, які надходять від регіонів, зацікавлених міністерств та відомств. Після прийняття цієї постанови Кабінетом міністрів України і доведення її до відома органів місцевого самоврядування регіони подаватимуть пропозиції щодо меж госпітальних округів.

– Створення медичних госпітальних округів ставить собі за мету оптимізацію надання вторинної медичної допомоги, підвищення її якості та економного використання бюджетних коштів, – зазначають у міністерстві.

Тетяна ДОРОШЕНКО.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2016/11/za-stvorennya-nadvirnyanskoho-hospitalnoho-okruhu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.