Газета по-надвірнянськи
 

Делятинська бібліотека – у новому приміщенні

30 грудня 2016, 12:33 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 706 переглядів

Цього понеділка урочисто відкрили нове приміщення бібліотеки у Делятині, яку розмістили у місцевому Народному Домі. Виконано внутрішні роботи, утеплено фасад будинку, у читальній залі встановили нові крісла і придбали меблі, окремо виділено фонд дитячої літератури і кімната для гуртка дитячої творчості.

Віршованими рядками найменші жителі селища вітали численних поважних гостей: заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, начальника управління культури, національностей та релігії ОДА Володимира  Федорака, голів райдержадміністрації Олександра Кеніза та районної ради Івана Гурмака, заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука та начальника відділу культури РДА Олександра Зварчука.

Раніше бібліотека знаходилися в аварійному та малопристосованому приміщенні. Завдяки спільним зусиллям районних гілок влади та селищної ради вдалося відкрити нове облаштоване за сучасними стандартами приміщення. Освятив книгозбірню та висловив особисту подяку всім тим, котрі приклалися до цієї справи, о. Василь  Юсько (УГКЦ).

Обласні посадовці передали бібліотеці книги, а керівники району вручили її завідувачці Квітославі Брунько комп’ютерну техніку та зазначили про важливість читальні для місцевої громади.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!