Газета по-надвірнянськи
 

Діяльність – на благо громади

30 грудня 2016, 12:46 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 211 переглядів

У жовтні 2015 року мене обрали депутатом Івано-Франківської обласної ради по округу №36 (Ланчин, Саджавка, Красна, Добротів, Середній Майдан) із результатом 31,75%, що дало змогу впевнено перемогти опонентів.

За рік роботи в обласній раді проведено 12 сесій, в 11-ти з яких взяв активну участь. Єдину виїзну аграрну сесію пропустив через хворобу. Як депутат працюю заступником голови комісії з питань регламенту та депутатської етики (жодного пропуску 6 засідань).

З моєї ініціативи сесія обласної ради проголосувала звернення до вищих органів влади на захист сільської бібліотечної системи і пропозицію до звернення про обмеження (музичних, танцювальних особливо московської попси) заходів у розважальних закладах під час Різдвяних та Новорічних свят, заяву стосовно висловлювань заступника міністра юстиції Пєтухова.

Працює моя громадська приймальня за адресою: смт. Ланчин, вул. Січових Стрільців, 2а. Проведені – зустрічі в усіх населених пунктах округу, де отримані чергові завдання і побажання своїх виборців, та 25 депутатських прийомів громадян. Із найпроблемніших питань, які порушують жителі, це – підняття тарифів, ремонт доріг, різні соціальні питання тощо.

Я подав 13 депутатських запитів і більше 30 депутатських звернень. Наголошую, що майже на 60% моїх запитів та звернень за цей рік практично реалізовано. Зокрема: заміна вікон – у Саджавській ЗОШ І-ІІІ ст. – 100 тис. грн. та у Ланчинській ЗОШ І-ІІІ ст. – 70 тис. грн.; у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст.: влаштування системи опалення – 80 тис. грн., добудова їдальні – 100 тис. грн., закупівля обладнання для їдальні – 50 тис. грн., придбання шкільних парт – 15 тис. грн.; встановлення спортивно-тренажерного майданчика у Середньомайданській ЗОШ І-ІІІ ст. – 60 тис. грн.; ремонт храму УПЦ КП у с. Добротів – 25 тис. грн.; капітальний ремонт ДНЗ «Ромашка» смт. Ланчин – 100 тис. грн.

За моїм зверненням обласна рада та ОДА виділила 600 тис. грн. на погашення заборгованості із зарплати освітянам у Надвірнянському районі наприкінці 2015 року; 500 тис. грн. – для підвідного газопроводу Надвірна – Ланчин; на капітальний ремонт дороги у смт. Битків – 140 тис. грн. та закупівлю медобладнання для Надвірнянської ЦРЛ, Ланчинської та Делятинської міських лікарень на загальну суму 500 тис. грн. За моїм запитом частково вирішене фінансування заробітної плати освітянам та працівникам бюджетної сфери за грудень 2016 року – 1 млн. грн.

У зв`язку з недосконалим виборчим законодавством виборці багатьох виборчих округів не отримали депутатів, зокрема, і місто Надвірна. Саме за цим містом додатково мене закріпила обласна рада. На Надвірну за моїм наполяганням виділено 1,62 млн. грн. з екологічного фонду на проведення каналізування. Надано 40 тис. грн. матеріальної допомоги із депутатського фонду найбільш малозахищеним жителям області.

Депутатську діяльність висвітлено у ЗМІ: 6 ефірів і 12 сюжетів на телебаченні, понад 40 публікацій у газетах, 41 публікація – на сайтах. Беру активну участь у всіх заходах, які проводить ВО «Свобода» та громадськість Надвірнянщини.

Як голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» разом зі своїми побратимами створив благодійний фонд «Свобода. Гідність. Перемога», який активно допомагає Українському війську у московсько-Українській війні. Зокрема, за три роки діяльності майже на 2 млн. грн. надано різної допомоги українським воякам.

Слава Україні! Все на користь Української Держави! Є Свобода – буде Україна!

Михайло ІВАНОЧКО,

депутат Івано-Франківської обласної ради

(фракція ВО «Свобода», в/о № 36).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!