Газета по-надвірнянськи
 

Функціональні ліжка – для зручності пацієнтів

30 грудня 2016, 12:35 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 732 переглядів

22 грудня ц. р. голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови РДА Богдан Зеленчук та голова Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста (ТЧХ) України Валерій Старченко здійснили робочий візит до Надвірнянської центральної райлікарні. За координацією головного лікаря Сергія Ємельянчука оглянули палати пологового  будинку, відділень гемодіалізу, інфекційного, хірургічного, неврологічного, терапевтичного, кардіологічного, а також анестезіології та інтенсивної терапії.

військова-частина-288

У цьому році за кошти з районного бюджету придбали апарат штучної вентиляції легень для відділення інтенсивної терапії, сучасну вагу для відділення гемодіалізу; встановили тротуарну плитку на території ЦРЛ; відремонтували фасади ЦРЛ та дитячої лікарні, кардіологічне, хірургічне та інфекційне  відділення, а також дахи дитячої лікарні та підвальних приміщень пологового будинку. Керівництво медичної установи планує розмістити у підвальному приміщенні кімнати відпочинку, душову та гардеробну для персоналу відділення.

Упродовж 20 років налагоджено співпрацю між ТЧХ області та м. Штарнберг (Німеччина),  безпосередньо із керівником групи по роботі з Україною Карлом Майєром. Результатом такої плідної роботи стало дооснащення лікувальних закладів медичним обладнанням і меблями. У четвертому кварталі цього року ЦРЛ отримала від Червоного Хреста 70 ліжок із ортопедичними матрацами та приліжковими тумбочками, медичне обладнання. Ліжка розподілені у палати пологового будинку, дитячої лікарні, інфекційного, хірургічного, неврологічного, терапевтичного, кардіологічного та реанімаційного відділень центральної райлікарні.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!