Газета по-надвірнянськи
 

«Тепле Різдво у Надвірній» зігріє із 22 грудня

9 грудня 2016, 14:06 | Рубрика: Фестивальне Версія для друку Версія для друку 279 переглядів

Днями відбулось засідання оргкомітету щодо  підготовки і проведення культурно-мистецького проекту фестивалю «Тепле Різдво у Надвірній», яке триватиме із 22 грудня 2016 р. по 22 січня 2017 р.

Свято покликане популяризувати місцеві традиції, створення комфортних умов для відпочинку надвірнянців та гостей міста, запозичення кращих європейських традицій зустрічі Нового року та Різдва, а також – стати наступним кроком у заохоченні туристів, які прямують на відпочинок у Карпати транзитом через Надвірну. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заступник міського голови Василь Василенко, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, директор РБК Іван Романюк та депутат Надвірнянської міської ради, громадська активістка міста Наталія Байдак.

Обговорено матеріально-технічне забезпечення, культурно-мистецьку програму та організацію Різдвяного ярмарку. Міська рада взяла зобов’язання забезпечити встановлення Новорічної ялинки, огорожі навколо ялинки, Різдвяної шопки, декорацій та сміттєвих баків. Щодо Різдвяного ярмарку, то відповідальні за це питання власники будиночків та суб’єкти підприємницької діяльності, які орендуватимуть ці будиночки й узгоджуватимуть між собою всі організаційні моменти. Ярмарок проходитиме за минулорічним зразком, під час якого жителям та гостям міста пропонуватимуть сувеніри різдвяної тематики, печиво, гарячі напої тощо. Діятиме сувора заборона на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Також розглянули можливість встановлення ще 2 будиночків для районного центру дитячої творчості та дитячої художньої школи для проведення майстер-класів.

Олександр Зварчук і Наталія Байдак представили орієнтовну культурно-мистецьку програму заходу. На сьогодні є майже 600 бажаючих учасників Прикарпаття взяти участь у фестивалі. Культурно-мистецька програма фестивалю «Тепле Різдво» складатиметься з виступів фольклорних колективів Надвірнянщини і виступів запрошених колективів з інших областей України. Також проводитимуть конкурси, майстер-класи, звучатимуть колядки, організовуватимуть молодіжні дискотеки. У рамках фестивалю «Тепле Різдво» 22 січня 2017 року під час його закриття проведуть фестиваль колядок «На Рождество…», який став уже традиційним у Надвірнянщині.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!