Газета по-надвірнянськи
 

У Красній виділили 35 земельних ділянок для воїнів АТО

9 грудня 2016, 14:14 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 868 переглядів

Виділення земельних ділянок для воїнів АТО – одна із найважливіших соціальних гарантій держави. Її реалізація залежить від спільної активної взаємодії усіх гілок влади на місцях.

У Надвірнянщині цей процес набув принципу поступового практичного втілення у життя. Звичайно, не обходиться без деяких труднощів. Та попри це, уже чимала плеяда оборонців територіальної цілісності країни на її східних рубежах має законний, надійний грунт під ногами (в буквальному розумінні цього слова), ставши власниками земельних ділянок чи то для спорудження власного житла, чи для ведення сільського господарства.

Не стоять осторонь цього актуального питання і в Краснянській сільській раді. Тут для відважних воїнів – жителів Красної виділили 35 ділянок (по 0,06 га кожна) для будівництва житлового будинку. Для цього довелося вносити зміни у генеральний план села вартістю понад 80 тис. грн., зазначає Краснянський сільський голова Василь Завальнюк. Весь пакет документів про право власності на земельні ділянки депутати сільської ради затвердили на нещодавній сесії.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!