Газета по-надвірнянськи
 

Ухвалили бюджет міста

30 грудня 2016, 12:37 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 234 переглядів

На останній у цьому році дванадцятій сесії Надвірнянської міської ради 27 грудня депутати схвалили міський бюджет на 2017 рік.

Перед початком роботи депутатський корпус на чолі з Надвірнянським міським головою Зіновієм Андрійовичем духовно запричастився світлом Вифлеємського вогню. Його передали вихованці Надвірнянської станиці УСО «Пласт», які завітали на сесію у скаутських одностроях. Пластуни привітали обранців Надвірної із прийдешніми святами, заколядували й отримали від керманича міста щиру подяку й солодкі подарунки.

Депутати хвилиною мовчання пом`янули полеглих за свободу України Героїв нації. Зокрема, схилили свої голови і в пам`ять про Героїв Крут, чий подвиг вшановуватимемо наприкінці першого місяця Нового року. У вступному слові Зіновій Андрійович згадав і про День Соборності, що у сьогоденні кривавої війни з окупантом, який зазіхнув на територіальну цілісність держави, набирає особливо вагомого значення.

Переходячи безпосередньо до обговорення питань порядку денного, Зіновій Андрійович анонсував звіт міського голови за 2016 рік. Оскільки виконаний об`ємний маштаб діяльності керівника міста вмістився у цілу брошуру на майже 100 сторінок, яку вручили кожному депутатові міської ради, то Зіновій Андрійович тезисно окреслив найголовніші вектори своєї роботи. Він зауважив, що 2016-ий, попри всі виклики і складнощі, видався плідним на залучення інвестицій у місто, ефективним – на широкий блок виконаних робіт під егідою усіх комунальних підприємств міста. У цьому році Надвірна впевнено тримала статус міста, яке постійно розвивається, у т. ч. за рахунок його околиць, увага до яких з боку міського голови була значною і результативною. Зіновій Андрійович добрим словом відзначив самовіддану працю всього апарату міської ради, кожного з працівників якого назвав універсальним, а також депутатського корпусу.

В обговоренні звіту голови взяли участь депутати міської ради Василь Будзак, Роман Мажак, Богдан Зеленчук, Василь Кузюк, котрі, окрім адресованих голові питань, дякували йому за наполегливу щоденну працю на благо рідного міста упродовж цілого року. Їх колега Тарас Вінтоняк вручив Зіновію Андрійовичу відзнаку «Кращий любитель єдиноборств», якої Надвірнянського міського голову удостоїли на нещодавньому підбитті підсумків в області. Загалом Надвірна стала кращою на Прикарпатті за найбільшою кількістю учасників у цих спортивних змагах і посіла таким чином третє командне місце, наголосив Тарас Вінтоняк, висловлюючи заодно подяку бюджетній комісії міської ради за істотну фінансову підтримку спортсменів міста, депутатам Михайлові Капаку, Олександрові Поповичу, Володимиру Монастирецькому, Ігорю Возному.

Водночас початок сесійного засідання позначений і проблемою з виплати зарплатні медикам району, до чого привернув депутатську увагу Роман Мажак. Щодо неї позицію висловили Михайло Капак, Богдан Зеленчук, Василь Кузюк та інші депутати міської ради. Зрештою ця гострокутна ситуація вилилася у відповідну заяву депутатської фракції ВО «Батьківщина», яку наприкінці сесії оприлюднив Роман Мажак і її підтримали депутати міської ради.

***

За координацією начальника управління бухгалтерського обліку та звітності Ольги Збіглей депутати обговорили питання про міський бюджет на 2017 рік.

На сесії вирішили визначити на 2017 рік доходи міського бюджету у сумі 37832712 грн., у т. ч. доходи загального фонду міського бюджету 36264712 грн., спеціального фонду міського бюджету 1568000 грн., у т. ч. бюджету розвитку 1438000 грн.; видатки – 37832712 грн., у т. ч. видатки загального фонду 20092120 грн., видатки спеціального фонду 17740592 грн.; надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку 16172592 грн.

Депутати водночас уточнили міський бюджет на 2016 рік; затвердили протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна; безоплатно передали матеріальні цінності; спрямували субвенції з районного бюджету.

Перший заступник міського голови Олег Йосипенко курував обговорення питання та прийняття з них конкретних рішень, зокрема, щодо плану соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік, затвердження тарифів на обслуговування внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення КП «Надвірнаводоканал». Сім програм міської ради, а також перелік заходів, спрямованих на підтримку учасників АТО у 2017 р., затвердили під керуванням секретаря міської ради Тараса Пекарського.

Активно і професійно у роботу сесії внесли свою лепту й інші фахівці міської ради: завідувач юридично-організаційного відділу Ярослав Дем`янчук, керуючий справами виконавчого комітету Олег Антонюк, провідний спеціаліст-землевпорядник Лілія Хлопан. Під їх орудою прийнято виважені рішення з питань, які попередньо скрупульозно і прискіпливо обговорили у профільних депутатських комісіях, президії міської ради.

Депутати погодили внесення змін до складу постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології, енергозбереження (Тарас Черноволенко вийшов з неї, а колега Наталія Байдак увійшла туди); обговорили проблему відвідування депутатами сесій, постійних комісій міської ради. У контексті останнього запропоновано питання відвідування із поясненням причин відсутності заслухати на засіданні профільних комісій. Прозвучали депутатські  звернення: Анжеліки Дроздик – про огородження футбольного майданчика біля будинків на вул. Котляревського та Володимира Великого; облаштування бруківкою вулиці Котляревського; Олега Даціва – про освітлення прибудинкової території на вул. Мазепи, 21; Богдана Зеленчука – щодо співфінансування ремонтних робіт у ДНЗ «Берізка» та «Світлячок»; Наталії Байдак – про облаштування футбольного поля у мікрорайоні на вул. Ломоносова.

Завершуючи 12-ту сесію, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович адресував депутатському корпусу вітання зі святами, побажання Надвірній сталого розвитку й теплого Різдва – кожному жителю міста.

Інформація

Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!