Газета по-надвірнянськи
 

Запальна коломийка – під новорічною ялинкою

30 грудня 2016, 12:30 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 257 переглядів

Своєрідну мистецьку атмосферу фестивалю «Тепле Різдво» підхопили студенти Надвірнянського коледжу НТУ, які вдало поєднали в єдине ціле вже народні і національно-патріотичні пісні, колядки і запальні гуцульські танці. Деякі з пісенних творів юні артисти присвятили воякам АТО, бо для всіх нас є найголовнішим, щоб вони повернулися живими до рідних осель і стали провісниками миру на рідній зболеній землі.

ялинка

Прекрасною ноткою фестивалю «Тепле Різдво» стала коломийка у виконанні ансамблю танцю «Водограй» на фоні новорічної красуні. Потішила комедійна сценка-діалог нардепа і карпатської віщунки та мелодійні колядки. Концертну програму, яка відбувалася під супровід вокально-інструментального ансамблю, підготували Іванна Микитин, Орест Мацьків, Наталія Сенів, Руслан Сенів, Світлана Павлишин, Вікторія Куцах, Ростислав Нагорний і численне обдароване студентство.

Від імені організаторів щиру вдячність за такий виступ висловили Наталія Байдак і Олег Ружило, які промовили, що сьогодні людські серця наповнила радість і щастя у передчутті яскравих Різдвяних фестин. Найголов­нішим став посил пісні «Нам потрібне мирне небо» і тоді ми побудуємо свою Україну, сильну духовно та економічно. Фестиваль «Тепле Різдво» чекає на вас і запрошує засвідчити незламність і могутність української нації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!