- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Запальна коломийка – під новорічною ялинкою

Posted By Модератор On 30.12.2016 @ 12:30 In Свята | No Comments

Своєрідну мистецьку атмосферу фестивалю «Тепле Різдво» підхопили студенти Надвірнянського коледжу НТУ, які вдало поєднали в єдине ціле вже народні і національно-патріотичні пісні, колядки і запальні гуцульські танці. Деякі з пісенних творів юні артисти присвятили воякам АТО, бо для всіх нас є найголовнішим, щоб вони повернулися живими до рідних осель і стали провісниками миру на рідній зболеній землі.

ялинка [1]

Прекрасною ноткою фестивалю «Тепле Різдво» стала коломийка у виконанні ансамблю танцю «Водограй» на фоні новорічної красуні. Потішила комедійна сценка-діалог нардепа і карпатської віщунки та мелодійні колядки. Концертну програму, яка відбувалася під супровід вокально-інструментального ансамблю, підготували Іванна Микитин, Орест Мацьків, Наталія Сенів, Руслан Сенів, Світлана Павлишин, Вікторія Куцах, Ростислав Нагорний і численне обдароване студентство.

Від імені організаторів щиру вдячність за такий виступ висловили Наталія Байдак і Олег Ружило, які промовили, що сьогодні людські серця наповнила радість і щастя у передчутті яскравих Різдвяних фестин. Найголов­нішим став посил пісні «Нам потрібне мирне небо» і тоді ми побудуємо свою Україну, сильну духовно та економічно. Фестиваль «Тепле Різдво» чекає на вас і запрошує засвідчити незламність і могутність української нації.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2016/12/zapalna-kolomyjka-pid-novorichnoyu-yalynkoyu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2016/12/ялинка2.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.