Газета по-надвірнянськи
 

Чому два тижні не можуть обґрунтувати тарифи на пасажирські перевезення?

27 січня 2017, 15:24 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,025 переглядів

У п’ятницю, 20 січня, на нараді із перевізниками івано-франківського і внутрішньорайонних маршрутів йшлося про причини підвищення вартості проїзду.

перевезення

Нагадаємо, ще 13 січня із 15 до 25,87 грн. перевізники підвищили вартість проїзду за маршрутом Надвірна-Івано-Франківськ.

Після цього відбулося здорожчання проїзду в усіх напрямках, за винятком Битків-Бистрицького.  Голова районної ради Іван Гурмак і заступник голови РДА Богдан Зеленчук, першочергово, попросили перевізників надати економічне обґрунтування тарифу. Однак на нараді ніхто з перевізників таких документів не представив і не попередив усно чи письмово про свої «підвищувальні» дії ні районну, ні обласну виконавчу владу.

За словами Богдана Зеленчука, зростання склало 67%. – Нема причин для такого різкого підвищення. Адже паливно-мастильні матеріали і паливо суттєво не подорожчали, значним стало зростання мінімальної заробітної платні і відповідно єдиного соціального внеску. Іван Гурмак відзначив, що пасажири – жителі району і самі перевізники стали заручниками незрозумілої державної політики. – Зараз ніхто не контролює інфляційні процеси, вільний курс долара і багато іншого і висловився за ретельний аналіз службами РДА підвищених тарифів.

Аргументи перевізників маршруту «Надвірна-Івано-Франківськ» озвучив Андрій Боборикін: підвищення ціни зумовив значний податковий тягар, зростання мінімальної зарплати, подорожчання запчастин, які поставляють з Європи і в них закладений курс 31 грн. за долар. – Економічно обґрунтований тариф з Надвірної до Івано-Франківська – 35 грн. Ми ж ніяк не можемо контролювати курс долара і ціни на паливо, зазначив він. Водночас ніхто із водіїв і перевізників не зумів надати техніко-економічне обґрунтування тарифів, їх зобов’язали зробити це до цьоготижневого вівторка, 24 січня. Після цього РДА замовить незалежний аудит цін і аж тоді можна буде говорити про доцільність чи недоцільність зростання вартості проїзду.

Заступник голови районної ради Ігор Писклинець зауважив на потребі дотримання Закону України «Про автомобільний транспорт», згідно з яким контролюють пасажирські перевезення, і в тому числі тарифоутворення, організатори перевезень – обласна та районна державні адміністрації. Посадовець закликав перевізників перестати посилатися на постанову Кабміну, згідно з якою з ОДА зняли функцію встановлення граничного тарифу за один пасажиро-кілометр, а дотримуватися вказаного закону.

Громадських активістів Світлану Гнатів, Тараса Кузишина, Романа Лесюка, Ярослава Лесюка, Романа Комарянського, Богдана Бойчука, який ініціював цю нараду, обурило таке самовільне підвищення цін. Кричущою проблемою залишається стан салонів і зовнішність самих рейсових автобусів, які взимку майже не обігрівають, у більшості з них встановлені додаткові сидіння, що аж ніяк не створює комфорт для пасажирів, культура й етика поведінки водіїв перебуває, на жаль, на дуже низькому «плінтусному» рівні, ставлення, особливо, до пільговиків, зокрема, учасників АТО та літніх жінок, є вкрай хамським і зневажливим.

Досі не вирішена і аж ніяк не вмотивована багаторічна проблема перевезення пасажирів із Надвірної на івано-франківському напрямі пасажирів до сіл Цуцилів, Тисменичани, Березівка у «стоячому режимі» за своєрідним методом друго- чи третьосортних пасажирів. Чомусь водії і перевізники уже роками ніяк не второпають, що пасажири-краяни, м`яко кажучи, дають їм «заробити на хліб» і вимагають відповідного людяного, ввічливого ставлення і поваги до себе, що маршрут Надвірна – Івано-Франківськ аж ніяк не порівняєш (передусім, за станом і якістю дороги) з маршрутом, скажімо, Івано-Франківськ – Глинки, на якому водії протягом майже тригодинної поїздки в один бік ввічливі і дбайливі про пасажирів, незважаючи на поруйновану дорогу і загустілі гілляки на відрізку Волосів – Гаврилівка, котрі складають загрозу і небезпеку для руху автобуса і прочищення яких обіцяли окремі кандидати у депутати на останніх місцевих виборах.

Перевізники і водії ставили гостро перед районною та міською владою і свої болячки: невідшкодування торік вартості за пільговий проїзд та незрозумілі для них дії перевізників у «мінівенах», які з Надвірної в Івано-Франківськ «стартують» з майданчика біля центрального універмагу і не морочать собі голови з пільговиками та й не обмежені вимогами і зобов`язаннями, як перевізники на згаданому маршруті.

Заступник голови РДА Богдан Зеленчук і начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят звернулися до водіїв внутрішньорайонних маршрутів із закликом залишити ціни на попередньому рівні і надати обґрунтування тарифів у РДА, для івано-франківських – подати такі ж листи-обгрунтування в ОДА.

25 січня за ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Кеніза проведено чергову зустріч із автоперевізниками, котрі надають послуги із перевезення пасажирів на приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування, де організатором перевезень є Івано-Франківська облдержадміністрація, з участю першого заступника голови РДА Івана Тодорука, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василя Уніята та перевізників Івано-Франківського, Богородчанського, Коломийського та Яремчанського напрямків. Основна мета зустрічі – налагодження діалогу між владою і перевізниками та недопущення соціальної напруги серед громади краю у зв’язку зі збільшенням тарифів на проїзд.

За результатами обговорення доручено перевізникам провести роз’яснювальну роботу із жителями та обґрунтувати причини зростання вартості проїзду шляхом висвітлення матеріалів у газеті «Народна Воля», ТРК «Надвірна» та інших регіональних засобах масової інформації. Заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва інформував, що економічні розрахунки, розроблені перевізниками, спрямують для перевірки в Івано-Франківське територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Надвірнянська РДА уже направила відповідного листа у відділення Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України з проханням у межах компетенції у найкоротші терміни перевірити обґрунтованість підвищення перевіз­никами тарифу на проїзд.

На жаль, станом на 26 січня обгрунтування тарифів подали у РДА лише 5 «внутрірайонних» перевіз­ників із 60 на 75 внутрірайонних маршрутах, хоча мали всі подати такі документи до 9-ї години у вівторок, 24 січня. Невже таким має залишатись і надалі виконання доручень і завдань районної влади?

За підсумком і ходом двох нарад напрошується висновок, що спочатку вартніше було владі оперативно вимагати у перевізників конкретних обгрунтованих тарифів, оперативно проаналізувати їх і після цього скликати нараду для конкретної розмови: чому, на яких підставах підвищили вартість проїзду з конкретним аналізом ситуації по кожному автомаршруту і з кожним перевізником та водієм.

Антимонопольний комітет України роз`яснює

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про автомобільний транспорт» державне регулювання та контроль у сфері автомобільного транспорту реалізують шляхом проведення центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, зокрема, тарифної політики на автомобільному транспорті.

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать повноваження щодо встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, зокрема, тарифів на транспортні послуги.

Згідно зі ст. 6 Закону України «Про автомобільний транспорт» обласні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування відповідно формують у приміському та міжміському сполученні мережу автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території області, та міських автобусних маршрутів загального  користування, а також здійснюють у межах своїх повноважень контроль за дотриманням законодавства у сфері автомобільного транспорту на відповідній території.

Відповідні органи влади та органи місцевого самоврядування, які є організаторами пасажирських перевезень на відповідній території, повністю відповідають за організацію належного перевезення пасажирів, визначення на конкурсних умовах перевізників, укладення договорів з такими перевіз­никами та контролю за дотриманням вказаними перевізниками відповідних умов перевезень і державних соціальних стандартів.

Отже, питання щодо  ціноутворення на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, що виконують рейси на територіях відповідних областей, лежить у площині контролю договірних взаємовідносин між автомобільними перевізниками, відповідними обласними, районними  державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

Скористаймось досвідом Конотопа?

Житель Тисменичан Микола Янко (а його підтримують десятки краян і ця інформація «взірвала» соціальні мережі) пропонує розв`язати таку затяжну ситуацію з необгрунтовано підвищеними тарифами за прикладом Конотопського міського голови Сумської області. У цьому райцентрі міський голова негайно розірвав угоди з найбільш войовничо налаштованими приватними перевізниками, котрі у січні удвічі підвищили вартість проїзду, і планує замінити їх іншими сумлінними комунальними перевізниками, які зберегли попередню вартість проїзду у місті. Якщо у нашому районі надто повільно вирішують тарифну проблему, то чи не варто запозичити досвід з Конотопа?

Василь ІВАСЮК, Іван ГРИДЖУК «Народна Воля».

Про підвищення тарифів – від автоперевізників

У період із 2015 до 2017 року не підвищували ціни на перевезення пасажирів, хоча усі складові, які є підставою для збільшення тарифу, за цей час зросли: паливно-мастильні матеріали, витрати на технічне обслуговування транспортних засобів і заробітні плати.

Перші дві складові реально прив’язані до рівня нашої національної валюти відносно долара і євро. Щодо паливно-мастильних матеріалів, то ціни на автозаправних станціях «плачевні» для перевізників. Якщо ж мова йде про комплектуючі до автобусів, то вони майже всі закуплені за кордоном. Тобто, ремонт теж «прив’язаний» до курсу долара і євро. Окрім того, уряд із 1 січня ц. р. запропонував підвищення рівня мінімальної заробітної плати. Перевізники теж зобов’язані цей показник підтримувати, адже від цього залежить безпека перевезень пасажирів – нема такого, що хтось неоформлений, і, відповідно, ця складова також є підставою для підвищення тарифів.

Щодо питання поінформованості громади Надвірнянщини про зростання цін на проїзд, то у перевізників немає чіткого розуміння, як це процедурно треба робити, бо законодавчо це ніде і нічим не передбачено. З перших чисел січня в автобусах «Надвірна – Івано-Франківськ» розміщували оголошення, що з такого-то числа збільшиться вартість проїзду. Таких оголошень, мабуть, не досить і треба було звертатись у ЗМІ, щоб ширше розповсюдити інформацію про різке підвищення цін. Тому й виникла ця стаття.

Щоб зрозуміти ситуацію з висвітленням прозорості й обґрунтованості тарифів, потрібно повернутися до передумов цього процесу. До березня 2015 року обласні державні адміністрації мали повноваження щодо врегулювання тарифів на внутрішньообласних маршрутах. Тобто, облдержадміністрація своїм нормативно-правовим актом встановлювала граничний тариф (максимальне значення), який перевізники застосовували для розрахунку вартості проїзду. Процедурно, щоб збільшити тариф на перевезення пасажирів самі ж перевізники робили економічне обґрунтування за методикою розрахунку тарифу (затвердженою Міністерством інфраструктури України), відповідно до якої підставою для зміни  тарифу була зміна будь-якої вагомої складової собівартості тарифу на 10%. У свою чергу, облдержадміністрація аналізувала такі подання перевізників і якщо вистачало підстав для збільшення тарифу запускали механізм державної регуляторної процедури. Зокрема, відбувались громадські обговорення і погодження з різними інстанціями державної влади. І що найголовніше – увесь цей процес тривав декілька місяців.

Починаючи з березня 2015 року, таке державне регулювання відмінили узв’язку з державною програмою дерегулювання. Сьогодні, перевізники й надалі використовують економічно обґрунтовану методику за якою змінюють тариф на перевезення, але з однією відмінністю – така зміна можлива за декілька днів чи тижнів. Уже не існує різноманітних бюрократичних погоджень. Саме тому ринок пасажирських перевезень оперативно має змогу реагувати на виклики будь-яких змін собівартості тарифу і перевезень, зокрема.

Також потрібно повернутись до передумов збільшення тарифу на перевезення пасажирів у Надвірнянському районі із 0,35 до 0,60 грн./км. А саме, коли відмінили регулювання, то на частині маршрутів в інших районах нашої області тарифи реально зросли із 35 копійок за кілометр до 40 копійок і більше. Разом з тим інформуємо, що сусідні області уже тоді підвищили тариф: Тернопільщина – до 48 копійок, а Львівщина фактично до 50 копійок. Перевізники Надвірнянщини за численними проханнями громади не робили жодних змін і не встановлювали нових цін на перевезення.

У грудні 2016 року перевізники Надвірнянщини збиралися декілька разів і обговорювали питання тарифів. Згідно з методикою розрахунку тарифів перевізники вийшли навіть на рівень 70 та 80 копійок за кілометр. Виникло питання, що утримувати тариф (в умовах зростання цін на все навкруги) власними силами у розмірі 35 копійок за кілометр і надалі – неможливо. Однак, з боку перевізників виникло розуміння того, що користувачі пасажирських послуг – це, в основному, громада Надвірнянщини і люди, які не мають достатньо грошей на такі тарифи, тому вирішили підвищити ціни лише до 60 копійок за кілометр. Перевізники дійшли до розуміння того, що не треба заробляти на тому, що вже довший час скрутні часи у нашій державі, але треба хоча б вийти на так званий «нуль».

Перевізники Надвірнянщини вдячні громаді міста Надвірна і району, зокрема, за розуміння і взаємопідтримку один одного у наш час.

У 2015 році, коли відбувалося різке збільшення цін на бензин – упродовж двох тижнів із 18 гривень майже до 30 гривень за літр, не було змоги оперативно, з дотриманням чітко встановленої законодавством процедури, переглядати та приймати нові тарифи, оскільки треба було:

перевізникам зробити економічне обґрунтування за методикою розрахунку тарифу, яка затверджена Міністерством інфраструктури України (на той час – Міністерством транспорту), відповідно до якої підставою для зміни тарифу є ріст складових собівартості, зокрема при зміні будь-якої вагомої частини собівартості на 10% правомірним є звертатися до влади щодо підвищення тарифів;

влада повинна аналізувати звернення і починати регуляторну процедуру, яка тривала більше місяця і передбачала погодження з різними інстанціями.

У ті часи, коли ціни на заправках змінювалися щоденно, такий механізм не працював, і, як наслідок, в інших областях у 2015 році склалася ситуація, що перевізники призупиняли свою роботу через економічний тиск та збитковість. Надходили звернення від інших голів держадміністрацій в Україні, щоб зняти це врегулювання, тобто, щоб ринок сам відрегулював тарифи.

Крім того, до цього відмінили регулювання на міжобласних автомаршрутах і ця практика виправдала себе. У 2015 році Кабмін визначив, що перевізник, згідно зі своїми розрахунками, веде витратну частину, дохідну і, якщо закладає якусь рентабельність, то виходить на певний тариф (постанова № 240).

Коли відмінили регулювання, то на частині маршрутів реально тарифи зросли із 35 копійок за кілометр до 40 копійок на території Прикарпаття, хоча сусідні області уже тоді підвищили на більше: Тернопільщина – до 48 копійок, а Львівщина, фактично, до 50 копійок.

Від імені перевізників Івано-Франківського напряму (Надвірна-Івано-Франківськ)

А. В. БОБОРИКІН.

26.01.2017 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!