Газета по-надвірнянськи
 

Гостювали школярі з Миколаєва

13 січня 2017, 13:15 | Рубрика: Новини, Свята Версія для друку Версія для друку 801 переглядів

На запрошення голови облдержадміністрації Олега Гончарука на відпочинок на Прикарпаття під час зимових канікул прибули школярі зі східних областей України. Цей соціальний проект дає змогу дітям не лише добре відпочити, але й ознайомитися з унікальними традиціями та звичаями Карпатського краю.

У Надвірнянщині з 6 по 9 січня перебував 21 учень з обласного центру Миколаїв. Дітей гостинно зустріли Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заступник начальника відділу освіти РДА Іван Криска, начальник відділу молоді та спорту РДА Христина Богославець, головний спеціаліст служби у справах дітей РДА Надія Федишин.

діти

Юні гості стали учасниками фотосесії у національних костюмах, майстер-класів з розпису різдвяного Пряника та виготовлення Ангела, народних ігор та забав, екскурсійних поїздок до етнографічного музею у Фитькові, музеїв історії Делятинщини, яремчанського «Карпати в мініатюрі» та екскурсій по місту Яремче і в туристичний комплекс «Буковель», переглянули виступи Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» на фестивалі «Тепле Різдво» у Надвірній.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!