Газета по-надвірнянськи
 

«Один рік у місцевих радах»

27 січня 2017, 15:08 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 492 переглядів

Більше сотні депутатів різних рівнів, активістів «ВОЛІ», а також запрошених гостей у переддень Дня Соборності взяли участь у форумі людей ВОЛІ Прикарпаття «Один рік у місцевих радах».

– Сьогодні можу з упевненістю сказати – цей рік нас загартував як бійців, які і надалі боротимуться за зміни, – наголосив народний депутат України Юрій Дерев’янко.

Пріоритетними напрямками роботи для волівців Прикарпаття стала боротьба з масовою варварською вирубкою лісів, із незаконним видобутком піщано-гравійної суміші, підтримка реформи децентралізації, розвиток інфраструктури, боротьба за отримання громадами плати за видобуток надр та впровадження прозорих бюджетів, підтримка бійців АТО та їх сімей. У цих напрямках волівці домоглися зміни правил санітарних рубок, звільнення голови Держлісагентства, скасування Положення про руслоочисні і руслорегулювальні роботи, успішне об’єднання і функціонування Старобогородчанської та Верхнянської ОТГ, створення комісії з питань підтримки учасників АТО тощо. Волівці допомогли жителям сіл Парище, Лісна Тарновиця, Гаврилівка та Тисменичани підготувати звернення до обласної ради з проханням припинити варварське вирубування лісів і направили звернення про це у правоохоронні органи, проти працівників Надвірнянського спецагролісгоспу порушені кримінальні справи.

«Це лише початок нашої роботи і всі успіхи ще попереду, а ті здобутки, які ми маємосьогодні, є результатом нашої спільної праці, – зазначила депутат обласної ради від партії «ВОЛЯ» Ольга Федишина.

«Ті ідеї і принципи, з якими ми йшли в місцеві ради, намагались втілювати протягом першого року роботи. Дякуючи єдиній командній роботі нам вдалося направити багато звернень і рішень у всіх районних радах. Ми разом вболівали за інфраструктурні об’єкти, будівництво доріг, децентралізацію та досягли значних результатів», – наголосила координатор обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Надвірнянської районної ради Тетяна Пришляк.

Народний депутат Юрій Дерев’янко презентував волівцям проект ідеології партії «ВОЛЯ», який поєднує цілі та ідеї, орієнтири та цінності. Ідеологія партії «ВОЛЯ» ставить собі за мету розвинути Україну до рівня країни з високими стандартами життя.

«Наші цілі є однаковими, і ми спільно відстоюємо наші цінності. Це об’єднало нас після Майдану, це і зараз рухає нас у нашій роботі. Більше року ми проводили велику кількість зустрічей, обговорень, щоб розуміти, що нас об’єднує і викласти це у документі – ідеології», – зазначив Дерев’янко.

У прийнятій резолюції засвідчено, що Революція Гідності є незавершеною, а дії провладних політичних партій такими, що призвели до розчарування більшості українців. Волівці запевнили, що готові взяти на  себе відповідальність за стан справ у країні та на Прикарпатті.

Нагадаємо, партія «ВОЛЯ» на Прикарпатті має 231 депутата та голів, з яких 6 депутатів обласної ради, по 14 сільських та селищних голів, 26 депутатів міських рад, 31 депутат у радах ОТГ, 38 депутатів районних рад, 100 депутатів сільських рад. Команда «ВОЛІ» протягом року направила 77 депутатських запитів, 1017 звернень та прийняла 3903 громадян.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!