Газета по-надвірнянськи
 

Зброю здав добровільно

13 січня 2017, 13:23 | Рубрика: Застереження Версія для друку Версія для друку 522 переглядів

Надвірнянська місцева прокуратура забезпечила підтримання державного обвинувачення у справах щодо жителя Надвірнянського району за ст. 263 КК України. Суд встановив, що 15 листопада 2016 р. на закинутій будівлі котельні на вул. Руднєва у м. Надвірна надвірнянець, збираючи металобрухт, знайшов 12 боє­припасів до вогнепальної зброї, які переніс до свого місця проживання і зберігав без передбаченого законом дозволу.

Згодом він прибув до Надвірнянського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області й у приміщенні службового кабінету написав письмову заяву і добровільно їх здав. Згідно із висновком експерта, це – боєприпаси до вогнепальної нарізної зброї, придатні до стрільби. Зважаючи на  те, що особа добровільно здала поліції бойові припаси, суд звільнив її від кримінальної відповідальності, а кримінальне провадження закрито.

Якщо особа приховає від органів державної влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини чи вибухові пристрої, добровільно їх не видасть і про такий факт не повідомить уповноважені Законом органи, Кримінальним Кодексом України передбачено кримінальну відповідальність, а також покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Світлана МАРЧУК,

прокурор Надвірнянської місцевої прокуратури.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!