Газета по-надвірнянськи
 

Проїзд по три гривні у Надвірній – до висновків незалежного аудиту

10 лютого 2017, 13:39 | Рубрика: Пасажирські перевезення Версія для друку Версія для друку 17,265 переглядів

Саме таку рекомендацію ухвалили на громадських слуханнях у Надвірнянській міській ради 6 лютого з обговорення проекту рішення про тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Ще 20 січня перевізники СПД Кепещук В.Д. (маршрут Руднєва – Ломоносова, Руднєва – Лісокомбінат), СПД Шуніна Н.Д. (Торговиця – Центр) та ТзОВ «ЛМСІ» (Руднєва – Лісокомбінат, Руднєва – Ломоносова у режимі експрес) звернулися до Надвірнянської міської ради щодо погодження підвищення вартості проїзду із трьох гривень до чотирьох. Причинами стали важка фінансово-економічна ситуація, криза на ринку транспортних перевезень, зростання мінімальної заробітної платні і подорожчання вартості технічного обслуговування і зап­частин. Перевізники вже намагалися в односторонньому порядку підняти вартість проїзду, та після надсилання листа-претензії міськради повернули вартість до попереднього рівня.

Ініціаторами громадських слухань виступили постійні комісії міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна і з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології,  енергозбереження, у відповідності до розпорядження міського голови.

Начальник юридичного відділу виконавчого апарату міськради Ярослав Дем`янчук зазначив, що суб’єкти господарювання надали висновок фірми «Аудит-сервіс». – Вказана ціна без рентабельності – 4,13 грн., а з рентабельністю – 4,63. Учасники громадських слухань  Тарас Олендій, Василь Половко і Леонід Дячук висловилися за проведення аудиторської перевірки чи замовлення висновку іншого спеціаліста. Від надвірнянців пролунали скарги на технічний стан мікроавтобусів, відхилення від графіку руху і паспорту маршруту.

На зборах представників територіальної громади затвердили такі рекомендації: міський раді замовити незалежний аудит та аналіз економічного обґрунтування вартості проїзду міським транспортом, до його отримання залишити тарифи без змін; на розгляд сесії у проекті рішення про тарифи на перевезення пасажирів міським транспортом у Надвірній залишити пільговий тариф для студентів денної форми навчання на навчальний період із 1 вересня по 1 липня та право на безкоштовний проїзд пільгових категорій населення, визначених чинними нормативними актами.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!