Газета по-надвірнянськи
 

Робоча поїздка голови обласної ради Олександра Сича у Надвірнянщину

24 лютого 2017, 13:40 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 522 переглядів

Учора голова обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, відповідальний працівник виконавчого апарату обласної ради Юрій Цимбалюк відвідали Надвірнянський район з робочим візитом.

Голова районної ради Іван Гурмак проінформував про мету цієї поїздки з визначення пріоритетних напрямів та об`єктів у нашому районі, які можуть фінансуватися з обласного бюджету та з обласного екологічного фонду у 2017 році, та ознайомлення з об`єктами, виконання робіт на яких проведене за рахунок коштів обласних конкурсів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Олександр Сич і Василь Гладій виступили на нараді у районній раді перед керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами обласної, районної і Надвірнянської міської рад, керівниками відділів та управлінь РДА, районних організацій та установ. За переконанням голови обласної ради, демократія сьогодні означає сучасне, розвинуте місцеве самоврядування, хоча законодавство про нього недосконале. Конкурс проектів і програм є сьогодні своєрідним феноменом у місцевому самоврядуванні. Його філософія у цьому році буде змінена із використанням коштів на ремонти на кошти для розвитку об`єктів з робочими місцями, які повинні приносити прибутки місцевим громадам. Таким чином, суть місцевого самоврядування зараз полягає не в листах-проханнях сільських, селищних, міських голів про виділення коштів з районного чи обласного бюджетів, а у вмінні залучити громаду і зуміти не тільки просити, а робити щось самому.

Керівники обласної ради порушили питання об`єднання територіальних громад, стану і якості законодавства про місцеве самоврядування, ролі і місця органів місцевого самоврядування у нинішній непростій господарській і суспільній ситуації, закликали до консолідованої співпраці усі органи самоврядування, депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, організацій та установ і відвідали об`єкти у Ланчині, Верхньому Майдані, Красній.

Ширше про це – у наступному числі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!