Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Голови Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» до споживачів електроенергії Надвірнянського району

10 лютого 2017, 14:29 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 557 переглядів

У рахунку ПАТ «Прикарпаттяобленерго» за спожиту електроенергію за грудень 2016 р. розміщене рекламне оголошення приватного підприємця про пасажирські перевезення з Буковеля до Москви, яке стало причиною широкого обговорення.

Зважаючи на це, хочу пояснити наступне: наша компанія не має технічної можливості верстати і друкувати рахунки, тому цей процес є в аутсорсингу. Тобто всі рекламні оголошення, які надходять, відразу потрапляють до наших підрядників, які розміщують їх на рахунках. Як показав  випадок із грудневим оголошенням, таким чином налагоджений виробничий процес щодо друкування рахунків і розміщення на них реклами є недосконалим. Маркетологи компанії допустили помилку, яка образила патріотичні почуття надвірнянців, негативно вплинула на репутацію ТК «Буковель», вдарила по іміджу нашої компанії.

Хочу сказати, що з рекламодавцем, який рекламував вищезгадані пасажирські перевезення, ще у січні 2017 р. розірвано договір і повідомлено відповідні органи про неправомірне використання ним торгового знаку ТК «Буковель», який жодним чином немає відношення ні до змісту цього оголошення, ні до його розміщення.

Також, зважаючи на цей прикрий випадок, відтепер ідеологічний зміст реклами, яку в подальшому розміщуватимуть на наших рахунках, особисто перевірятимуть і моніторитимуть  маркетологи нашої компанії.

Я розумію, що це не знімає з нас відповідальності, тому я особисто  і від імені усіх моїх колег ще раз хочу вибачитися перед кожним нашим споживачем електроенергії Надвірнянського району.  Також хочу Вас проінформувати, що кошти, які надійшли нам від розміщення даної реклами, спрямовані на потреби надвірнянців, які зараз несуть службу на передових позиціях у зоні АТО, а саме перераховані на рахунок Громадської організації «Крук».

Дякую усім Вам за патріотизм, любов до рідного краю, до України!

Із вдячністю за розуміння

Олександр БУБЕН,

Голова Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!