Газета по-надвірнянськи
 

Пілотний проект «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

24 березня 2017, 11:46 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 546 переглядів

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником у найсучасніших підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт. Краківець – польський кордон); відділі прикордонної служби «Бориспіль» Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

Кордон

У другій половині березня ц. р. розпочали прийом заяв для участі у проекті. Відбір здійснюють на конкурсній основі за участі міжнародних експертів і спостерігачів. Посади, які Вам пропонують: молодший інспектор прикордонної служби – водій (необхідне посвідчення водія), зв’язківець (за наявності відповідної освіти); молодший інспектор прикордонної служби – інструктор службового собаки (наявність кінологічної підготовки та власної собаки не є обов’язковою); молодший інспектор прикордонної служби та ряд інших посад сержантського складу.

За довідками звертайтесь до начальника групи з добору в Івано-Франківській області полковника ЛУЩИКА Андрія Григоровича, тел.: 067-714-64-19, електр. пошта: lushchyk.andriy.g@gmail.com

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!