- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Відповідь автоперевізників про тарифи, хоч і запізніла

Posted By Модератор On 10.03.2017 @ 12:29 In Тарифи і ставки | No Comments

У тематичних добірках публікацій «Чому два тижні не можуть обгрунтувати тарифи на пасажирські перевезення?», «Про підвищення тарифів – від перевізників» і «Перевізники, оприлюдніть структуру підвищеного тарифу», опубліковані у «Народній Волі» від 27 січня і 3 лютого ц. р., йшлося про болючу проблему підвищення вартості проїзду на внутрірайонних і внутріобласних маршрутах, якості і культури обслуговування пасажирів, зокрема, на маршруті Надвірна – Івано-Франківськ, з перевізниками якого укладений договір облдержадміністрацією. На інформаційний запит редакції з проханням надати інформацію-коментар з порушених питань голові Івано-Франківської ОДА О. Р. Гончаруку від 3 лютого ц. р. та перевізнику А. В. Боборикіну (редакції не вдалось встановити його юридичну адресу) від 2 лютого ц. р. надійшла відповідь представника і перевізника напряму Надвірна – Івано-Франківськ А. В. Боборикіна, датована 20 лютого 2017 р., яку редакція отримала поштою 6 березня ц. р.

У відповіді А. В. Боборикіна, зокрема, йдеться: «На Ваше звернення №08 від 02.02.2017 року, що отримано мною від облдержадміністрації, повідомляю наступне. Вартість проїзду встановлюється за тарифними зонами, визначеними наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 року №503, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 21.09.2006 року за №1065/12939.

Вартість проїзду розраховується шляхом множення тарифу на середину тарифної зони, до цього додається страховий (для приміських маршрутів – 3%) та автостанційний (10% + ПДВ) збори. Якщо перевізник перебуває на загальній системі оподаткування, до вартості проїзду включається ПДВ (20%). Виходячи з викладеного, вартість проїзду складає: довжина маршруту «Надвірна – Івано-Франківськ» складає 38,6 км, що відповідає тарифній зоні від 35 до 40 км.; 0,60х37,5+3%=23,17 грн. (з автостанційним збором – 25,42 грн., із ПДВ та автостанційним збором – 25,87 грн.).

Разом з тим, сподіваюсь, що вищезазначений матеріал буде цікавим для читачів Вашої газети та громадськості Надвірнянщини».

В інформаційному запиті йшлося також про потребу прокоментувати і вирішити проблему незадовільного стану доріг у Надвірнянському районі, зокрема, на відрізку дороги с. Тисменичани – с. Камінне, с. Волосів – с. Гаврилівка – Середній Майдан – Глинки, якою курсує автобус Івано-Франківськ – Глинки, з перевізниками якого ОДА уклала договір на перевезення пасажирів. Однак відповіді облдержадміністрації на це редакція не отримала. Вважаємо, що краяни-пасажири, котрі користуються послугами згаданого маршруту, мають право і заслуговують на якісну добротну дорогу. Цю проблему повинні порушити депутати на Дні депутата районної ради і сесії обласної ради, які відбудуться 10 березня ц. р.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/03/vidpovid-avtopereviznykiv-pro-taryfy-hoch-i-zapiznila/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.