Газета по-надвірнянськи
 

Урочисто провели до війська

7 квітня 2017, 14:06 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 590 переглядів

Останній березневий день надовго запам`ятається дев`ятьом призовникам нашого району, які прибули до Надвірнянського районного будинку культури на урочисті проводи до українського війська.

Після виконання Гімну України майбутніх воїнів благословив віце-декан Надвірнянського деканату УГКЦ, священик храму Покрови Пречистої Діви Марії о. Юрій Зеленчук, запевнивши, що духовенство їх супроводжуватиме молитвою. Закликав також завжди пам`ятати, що нічого у житті не можна вирішити без Божої волі. Про це необхідно пам`ятати і при виконанні військового обов`язку. Як продовження цих напутних слів прозвучала спільна молитва «Отче наш».

Луцюк

Із важливою подією у житті юнаків привітав Надвірнянський військовий комісар підполковник Сергій Луцюк (на світлині) і зачитав наказ про проведення чергового призову громадян України на військову службу. До привітань приєдналися заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та заступник керівника апарату-начальник відділу з питань запобігання і виявлення корупції, оборонної й мобілізаційної роботи РДА Іван Бурій. На згадку майбутні рекрути отримали невеличкі пам`ятні презенти.

солдати

Музичні вітання хлопцям щиро адресували аматори сцени РБК: талановиті солісти Віктор Чудновський та Орися Яремчук, вихованці циркової студії «Веселка» Діана Петруняк, Яна й Олександра Щербаті під орудою Галини Гресько, читець і ведуча Галина Чуревич. Сценарій цього зворушливого свята підготувала провідний методист РБК, заслужений працівник культури України Любов Орел.

Нехай Господь допомагає майбутнім захисникам рідної України виконати військовий обов`язок і повернутися до своїх домівок.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!